Oral 1mg/1ml'den Metadon Hidroklorür ekstraksiyonu İngiltere

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
API (aktif farmasötik bileşen) Metadon Hidroklorür'ü oral 1mg/1ml'den çıkarmaya/ayırmaya çalışıyorum.

Bulunduğum yerde bu yeşil renkli, orta kalınlıkta bir şurup.

Farklı içeriklerle benzer ürünler üreten birçok şirket var.

Şirketin adını vermiyorum ama bu yardımcı maddeler listesi.

Yardımcı maddelerin listesi
Propilen GlikolPh. Eur
Metil HidroksibenzoatPh. Eur
Propil HidroksibenzoatPh. Eur
Sıvı MaltitolPh. Eur
Karamel E150
Patent Mavi V (E131)
Arıtılmış Su

Ayrıntılı olarak tam bir ekstraksiyon konusunda bana yardımcı olabilecek biri var mı? Oldukça temel bir deneyimim var ama çok şey okudum. Bazı temel şeyler satın aldım - sep huniler, vakumlu filtreleme, damıtma aparatları vb. Ve bu ekstraksiyonu / ayrıştırmayı yapmak için ne gerekiyorsa satın almaktan mutluluk duyuyorum.

Tam bir süreç için çok minnettar olurum, ancak iyi bir başlangıç bile çok takdir edilecektir.

Teşekkürler.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Reaction score
165
Metadon hidroklorür, çözünebilir bir tuz formundadır. Metadon bazının aksine.
Ekibim metadon üretir ve bazını temizler.
Baz, suda çözünmeyen kristal bir görünüme sahiptir! Şurubunuzdan metadon elde etme sürecini nasıl görebilirim?
Şurubunuzun 100 ml'sini suda (yaklaşık 800 ml) seyreltir ve 11-12 PH'a kadar konsantre bir sodalı su çözeltisi eklerdim.
Kristal çökeltiyi soğutur ve süzerdim.
Kristal çökeltiyi kaynayan metanolde çözer ve süzerdim (çözünmeyenleri, bu çözünmeyen tuzları atın), metanolü dondurucuya koyar ve kristalleri bir gün içinde çıkarırdım. kristal bir baz şekline sahiptir. Bunu hidroklorüre dönüştürmek için ... 100 mg bazı 2 ml metanolde çözmeniz ve PH 5-6'ya kadar hidroklorik asit eklemeniz ve dondurucuda bırakmanız gerekir. Bir gün sonra dondurucudan çıkarın ve hidroklorürü parçalayın - ve buz gibi asetonla durulayın.

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Vay be, cevap için çok teşekkürler - uzun zamandır aradığım şey tam olarak buydu. Gerçekten ne hakkında konuştuğunu bilen ve bunun neden aptalca bir fikir olduğuna dair milyarlarca neden sunmayan biri. Sadece düz gerçekler ve verimli bilgiler. Tekrar teşekkür ederim.

Yaklaşık bir hafta içinde bunu deneyebildiğimde, prosedürün detayları hakkında daha fazla sorum olacağından eminim, umarım hala müsait olursunuz.

Çok teşekkürler - Diziet.