Çözünürlük sonrası metamfetamin, yeniden kristalleşme sorunu

@wangxiaolin777

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tozu diklorometanda çözüyorum, diklorometan neden bitmiyor buharlaşma bir kristaldir, buharlaşma bitmiştir, kuru bir tozdur

Attachments

• kvOJpz2rF9.jpg
    kvOJpz2rF9.jpg
    355.3 KB · Views: 42
  • WUaliCYPMT.jpg
    WUaliCYPMT.jpg
    362.2 KB · Views: 35

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
31
1. Diklorometan, metil hidroklorür için düşük çözünürlüğe sahiptir ve tamamen çözülemez.
2. Diklorometanın kaynama noktası nispeten düşüktür ve buharlaşma büyük kristaller oluşturmak için çok hızlıdır ve yalnızca kristal tozlar olarak görünecektir.
3. Yeniden kristalleştirmeden önce hidroklorürü temizleyin, (aseton, eter, kuru ve soğuk)
4. Yeniden kristalleştirme için - aseton: su, aseton: etanol, aseton: metanol, etanol: su, metanol: su kullanılması önerilir.
Su buharlaşmayı yavaşlatabilir, aseton çözünürlüğü azaltabilir ve alkol daha iyi kristaller oluşturabilir.

@wangxiaolin777

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hocam, hidroklorürüm temiz. Petrol eteri ile ekstrakte ettim ve hidrojen klorür gazına soludum, sonra kuruttum. Saf etanol olur mu? Ya da bize prosedürü söyleyebilir misiniz?

View previous replies…

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
BU WEB SİTESİNİN ANA SAYFASINDA ayrıntılı yazı içeren bir video eğitimi simgesi bulunmaktadır.
X8VgOnX3Uq

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
Bu size kalmış bir şey. Eğer meth'in kristal formuna ihtiyacınız varsa.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,735
Deals
1
Çünkü doğru yapmadınız. Sadece çözücüyü eklediniz ve sonra buharlaştırdınız. Bu, saflaştırma yöntemi olarak bilinen bir yeniden kristalleştirme prosedürü değildir.