Question Psödoefedrinden metamfetamin

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Bu metamfetamini oluşturmak için daha ayrıntılı açıklamalar konusunda bana yardımcı olabilecek biri var mı?

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Bu metamfetaminin oluşturulmasıyla ilgili soru:

h ttp://b bzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/alphastoff_v4-pdf.89/

1. Yağ banyosuna koyduğum nutella benzeri maddeden sonra ne yapmalıyım? içinden ne çıkarmam gerekiyor? (neden yağ banyosuna konulmalı?)
2. Nutella benzeri madde ile ne yapacağımı anlamıyorum (lütfen daha ayrıntılı açıklayın)
3. Toluen nasıl değiştirilebilir? Tiner ile değiştirilebilir mi?
4. Ayırma hunisini nasıl değiştirebilirim?
5. Bazı büyük kristallerin çıkmasını istiyorum, ne yapabilirim?

Psödoefedrinden metamfetamin oluşturmak için adım adım açıklanmış daha basit bir yöntem biliyorsanız, kimyasal terimler olmadan yazılmış çünkü onları anlamıyorum

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Tamam, efedrin veya psödoefedrinden metamfetamin elde etmenin ilk adımını biliyorum ama ikinci yazı bu metamfetamin hci'nin nasıl kristalize edileceğini öğretiyor?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Size linkleri gönderdim, kendiniz okuyabilir misiniz?

bunny

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Psödoefedrin haplarından metamfetamin yapmak için yardıma ihtiyacım var. Herhangi birinin saygısı veya videosu varsa buraya koyabilir veya bana özel pls gönderebilir.