Metamfetaminden amfetamine mi?

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Burada yeniyim, bu yüzden gerçekten aptalca bir soru olabilir. "Amfetamin" satın aldım ancak reaktif testleri metamfetamin varlığını gösteriyor. Metamfetamin ve amfetamin oranlarını elde etmek için teste bir numune göndereceğim. Anladığım kadarıyla amfetamin meth'ten daha güvenli. Yani bu meth+amfetamin karışımını alıp meth kısmını normal amfetamine dönüştürmek mümkün mü?

Bunu neden sorduğumu açıklığa kavuşturmak için, bunu sadece iş verimliliği için kullanmayı planlıyorum. Eğlence amaçlı kullanımla ilgilenmiyorum.

Aptalca soruma zaman ayırdığınız için teşekkürler :)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Bu kesinlikle yapılabilir. Bu fikri hiç düşünmedim, bu yüzden aklıma geleni bilmiyorum, ama öğreneceğim

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
THF'de bir saat boyunca indirgemeyi içeren ve elde edilmesi zor kimyasallar gerektirmeyen yaklaşık bir düzine yöntem not ettim,
"MA'nın N-demetilasyonunun reaktif koşulları, değişen NaOH veya ferrisiyanür konsantrasyonu ile test edilmiştir. Sonuçlar, yüksek NaOH (4M) konsantrasyonu altında reaksiyon hızının yavaşladığını, ancak AP veriminin düşük NaOH konsantrasyonundan daha yüksek olduğunu göstermiştir. Yüksek alkali reaksiyon ortamında bile HPLC analizi kullanılarak d- ve ℓ-tipi arasında dönüşüm olmadığı doğrulandı."

4mol sodyum hidroksit

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Amfetamin sadece marjinal olarak daha güvenlidir ve metamfetamin, daha uzun sürmesi dışında amfetamin ile hemen hemen aynı hissi verir. Amfetamine dönüştürmek pratik olmayacaktır ve bunu yaparken oldukça fazla şey kaybedersiniz. Bununla birlikte, gerçekte neye sahip olduğunuz hakkında bazı sorular ortaya çıkarır ve ben olsam hiç almazdım.

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Katkılarınız için teşekkürler.
Tam da bu yüzden laboratuvarda test ettireceğim. Ne olduğundan emin olmanın tek yolu bu.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Öncelikle sormam gereken bir sonraki soru, hangi reaktifi kullandığınızdı

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Belirtmeliydim! dancesafe'in test kitini ve sonuç kılavuzunu kullanarak Marquis (renk metamfetamin veya amfetamin olduğunu gösterir), Simon's (mavi MDMA, 5/6-apb, 5-6 mapb, methylone, NEP veya 4-MMC varlığını gösterir) ve Froedhe (reaksiyon yok) kullandım. Bunlardan en iyi eşleşme metamfetamin. Tabloyu şimdi gözden geçirmeme rağmen, daha da emin olmak için Lieberman ve belki Mandelin, Mecke ve Folin ile test yapmalıyım.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Bir katiinine 1 dolar kazandım

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Lieberman, Mandelin, Mecke ve Folin'in hepsi meth/amfetamin ile tutarlıydı.

View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Çeşitli çözücülerle yıkamayı denediniz mi?

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hayır, Youtube'da NileRed ve üniversitede kimya 101/102 izlemek dışında hiçbir kimya bilgim yok. Sadece olası seçeneklerin neler olabileceğini öğrenmek için buraya soracağımı ve ardından güvenle yapabileceğim herhangi birini deneyeceğimi düşündüm. (Güvenle deneyebileceğim herhangi bir seçeneğim olmayacağı beklentisiyle).

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Metamfetamin o kadar da tehlikeli değildir ve küçük dozajlarda reçeteli bir ilaçtır. Sorun eğlence amaçlı dozajlarda ortaya çıkmaktadır. Kafayı bulmak için genellikle terapötik dozun 20 katını içerim

John Gotti

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Helo, bmk yağlarından amfetamin hızının nasıl yapılacağını bilmiyor musunuz?

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Şimdiye kadar 60 mg kadar toz yuttuktan sonra, bunun çoğunlukla dolgu maddesi (kafein gibi) ve neredeyse hiç meth/amp olabileceğini düşünmeye başlıyorum. Laboratuvar testi için bir numune gönderdim, birkaç hafta içinde göreceğiz.

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Laboratuvar sonuçları geldi.
  • Metamfetamin : 2
  • Metilsülfonilmetan : 1
Laboratuvar ne yazık ki inert dolgu maddelerini rapor etmiyor, bu yüzden içinde dolgu maddesi olduğu varsayımımı test edemiyorum. Açıkçası çok fazla meth olmasına şaşırdım. Her neyse, meth'i normal amfiye dönüştürmeye çalışmaya değeceğini sanmıyorum. Her halükarda, yanıtlar için teşekkürler millet.