Methamphetamine trough Ephedrine or Pseudoephedrine detaylı sentezi?

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Merhaba, Efedrin veya Psödoefedrin rotası ile Metamfetamin'in nasıl yapılacağına dair profesyonel ve adım adım yazılmış bir kitabı veya kılavuzu olan var mı?

"Metamfetamin Üretiminin Sırları" kitabını okudum, ancak daha ayrıntılı ve adım adım bir rehber arıyordum.

Şimdiden teşekkürler!

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Halihazırda saf efedrin veya tabletleriniz mi var, yoksa efedrin sentezine mi ihtiyacınız var?

Last edited by a moderator:

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Elimde 2 kg saf efedrin ve 3 kg psödoefedrin var. Bunu Metamfetamine nasıl dönüştüreceğime dair adım adım ayrıntılı bir rehbere ihtiyacım var! Biri yardım edebilir mi?

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18
Maalesef buradaki arkadaşım kimseye öğretmiyor, bilseler bile yardımcı olamıyorlar çünkü hepsi yalan söylüyor. Bilmiyorum, şöyle yapın, kimse bana göstermedi, birden iki video kırmızı fosfor, yalan

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-from-ephedrine-tablets.302/

Toti

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Merhaba

Bu bağlantıyı okudum ve kontrol ettim ve ayrıca yorum yaptım ama sorum şu ki, reçete tüm bu 3 farklı efedrin için aynı miktara sahip mi?

1. psödoefedrin
2. Sudoefedrin
3. Efedrin
(bu arada tüm CAS NUMARALARINI bulamıyorum) ve (bu 3'ü nasıl ayırt edebilirim)

Yoksa bir şeyler değişecek mi?
Mesela sadece nihai üründeki verim mi yoksa kalite mi ya da...?

Teşekkür ederim.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,736
Deals
1
Merhaba, tablette efedrine kadar var. Ayrıca, efedrin ile %100 aynı izomeri değil, meth izomer karışımını alacaksınız.

Toti

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Tamam teşekkür ederim çünkü tablet olarak değil toplu olarak sipariş vermek istiyorum ve 3 farklı ismin bazı tozların bazı sıvıların olduğunu gördüm, bu yüzden doğrudan en iyisini satın almak istedim ve tüm bu 3 seçeneğin tam farkı hakkında gerçekten bir fikrim yoktu.

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
23
Benim de ayrıntılı bir sentezim var ve isterseniz size yardımcı olabilirim.
Ama bu kadar PSE'yi nereden buldun? Saf bir şeyler almak istiyorum ama hiçbir yerde bulamıyorum.

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Bu yolu kullanarak başarılı bir şekilde sentez yapmayı başardınız mı?

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Reaction score
4
Kardeşim, detaylı bir sentez kılavuzu bulmak genellikle çok zordur. Her yerde en küçük bilgi parçasını not alıyorum. Ve adım adım bir rehber oluşturmaya çalışıyorum. Başarılı olursam yazılı olarak buraya ekleyeceğim.

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Merhaba.

Arkadaşım, buradaki bilgiler senin için yeterli değil mi?

İkincisi, buradaki insanların çoğu, birçok ilaç türünün üretimi hakkında en iyi videoları ve en iyi ayrıntıları hazırlıyor ve adım adım açıklıyorlar ve içinde ilaç bilgileri ve öğrenmeniz gereken her şey hakkında birçok kitap bulunan bir kütüphane sağlıyorlar.

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Reaction score
4
Evet, buradaki bilgiler yeterli. Söylemeye çalıştığım şey, yeni başlayanların genellikle daha ayrıntılı bilgi aradıkları. Örneğin ben çok farklı yerlerden bazı küçük dipnotlar bulup notlarıma kaydediyorum. Herkes kendisi için bir rehber hazırlamak ister değil mi? :)

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
İyi iş çıkardın dostum, seni anlıyorum.