Amfetamin sentezleme yöntemleri

chemden

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Laboratuvarımda amfetamin sentezlemek için bir yöntem arıyorum. Kimya diplomam var ama neredeyse hiç deneyimim yok. Bu yüzden hangi sentez yöntemini seçeceğimi bilmiyorum.

Bu alanda deneyimi olan bazılarınız sentez yöntemlerini, bunların avantajlarını ve dezavantajlarını açıklayabilir veya referans gösterebilirse faydalı olacaktır: üretim maliyeti, kimyasal karmaşıklık, verim, piyasadan öncülleri elde etmenin ne kadar kolay veya zor olduğu, saf bir ürün elde etmenin ne kadar kolay veya zor olduğu (benim için kaliteli bir ürün sunmak önemlidir, böylece diğer insanlarımız için kullanımı güvenli olacaktır), süre ve diğer ilgili hususlar.

Teşekkür ederim.

Reaction score
296
Reaktiflerin mevcudiyeti ile, amfetamin sentezi birkaç denemede ustalaşabilir. Başlangıç olarak, sentez için uygun olan iki reaktiften birinin mevcudiyetini araştırmanızı tavsiye ederim. Bunlar Fenilaseton (CAS 103-79-7) veya 1-Fenil-2-nitropropen (CAS 705-60-2). İkisinden birini bulabilirseniz, sentez yöntemine karar verebilirsiniz.

TJD

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, p2p'den de amfetamin sentezini adım adım biliyor musunuz? Gerekli malzemeler ve ekipman

chemden

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1

http://www.nwafs.org/newsletters/SyntheticAmphetamine.pdf

chemden

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Hey adamım, birisi bana bu amfetaminlerin benzil klorürden sentezlenebileceğini önerdi. Önce Grignard reaktifi haline getirin, sonra asetaldehit ile reaksiyona sokun, bir alkol elde edebilirsiniz. Reaksiyon için amonyak veya dimetilamin kullanın, ürünü elde edersiniz. Zararlı bir metal söz konusu değildir, yasak bir reaktif de yoktur. Sadece birkaç örnek adım ve özellikle saf ürün elde edebilirsiniz. Bu yol hakkında ne düşünüyorsunuz, henüz denemedim.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba, bu konu hakkında düşündüm ama bu madde son derece nahoş (güçlü kokusu var). Burada bu şekilde bahsetmiştim. Benzil klorürün ülkenizde yasak olmadığından emin misiniz? @HIGGS BOSSON

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Evet, bulunduğum bölgede mevcut olduğundan eminim. Güçlü kokuya gelince, belki de bir çeker ocak ya da maske gibi bir şeye ihtiyacımız vardır. Ama ne yazık ki, eter veya THF burada yasaklanmış çözücüler.

chemden

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Teşekkür ederim. Bu yöntem hakkında daha fazla çalışacağım.

chemden

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Ek bilgi için teşekkürler.