Polimetilaminden Metilamin mi?

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Herkese merhaba, foruma girdiğimden ve tüm ilaç sentezlerine ve kimyasallar ve reaktifler gibi ne tür şeylere ihtiyaç duyduklarına bakmaya başladığımdan beri, tüm temizlik veya tıkanıklık açma ürünlerinin ambalajlarına bakma alışkanlığı edindim. Geçenlerde bir süpermarkette antifriz olarak kullanılan oldukça ilginç bir ürüne rastladım. Paketin üzerinde %100 saf polimetilamin olduğu yazıyordu, eğer söylediği doğruysa, ki çoğu zaman doğrudur, polimerizasyon sürecini tersine çevirmek mümkün müdür, değil midir? Polimerler hakkında çok fazla çalışmadım ve metilaminin polimerizasyonunun mümkün olup olmadığından ve polimerize olan herhangi bir şey üzerinde tersine çevrilebilir bir işlem olup olmadığından bile emin değilim.
İsimlendirme yanlışsa veya bazı yazım hataları varsa özür dilerim! Ancak kimyasal isimler burada farklı isimlerle geçiyor ve alfabeler vb. nedeniyle çeviriden emin değilim.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Sanırım yansıtmıyor. Polimetilamin için daha doğru isim etanolamin polimetilattır ve formülüşeklindedir.
O98wgd4sL0
CH³NH²'yi verimli bir şekilde elde edebileceğiniz bir şey gibi görünmüyor

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Üzülmeyin. Amonyum klorür ve formaldehit veya heksilamin yakıt tabletlerinden veya çeşitli yollardan herhangi birinden biraz metilamonyim klorür (metilamin HCL) yapın.

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Merak etme, sadece ilgileniyordum. Gerçekten bir şey deneyecek değildim. Biraz daha çalıştım ve P2NP ve ardından amfetaminit sentezlemeye çalıştım. Ama yine de teşekkür ederim, minnettarım!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Metilamin ketonları katinonlara dönüştürür (hemen hemen hepsini) amfetamin metamfetamin ve 10 başka şey yapar. Bir metil ve bir amin, bir NH²'ye bağlanmış bir CH³. Eğer ilaç sentezinde sihir varsa, o da metilamindir. Sadece bir fenil ve bir hidrokarbon zincirine ihtiyacınız var ve başlamak için 10 uyuşturucu. Düşünülmesi gereken bir şey

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Ne olduğunu biliyorum ama bu kadar bozuk olduğunu bilmiyordum