Metilon çalkala ve pişir sentezi?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Merhaba, Metilon sentezini gördüm ve neredeyse aynı adımlarla 4mmc sentezine oldukça benziyor gibi görünüyor.

2B4M'yi 2-Bromo-3',4'-(metilendioksi)Propiofenon ile değiştirirsem işe yarayabilir mi?

Bu bir varsayım, bu yüzden muhtemelen yanılıyorum:

1. 10g 2-Bromo-3',4'-(metilendioksi)Propiofenon ve 50ml DCM koyun ve 2B34MP çözünene kadar karıştırın
2. 20ml M40% sulu koyun ve 10 dakika boyunca karıştırın (M40 gazının dışarı çıkmasına izin vermemek için şişenin kapalı olması gerekir)
3. 2 katmanı ayırın ve alt katmanı saklayın (DCM içinde metilonsuz baz)
4. Üst katmandaki tüm metilamini çıkarmak için, bir miktar damıtılmış/demineralize su ile 3,4 kez yıkayın
5. 4-5 ml HCl asit alın ve pH 5-6 olana kadar damla damla ekleyin ve yavaşça karıştırın
6. 50 ml soğuk aseton (saf) ekleyin ve yavaşça karıştırmaya devam edin
7. Beyaz bir süt elde ettiğinizde, filtre kağıdı veya bir parça gömlek ya da başka bir şeyle süzün
8. Metilon yeterince saf değilse, metilonu bir filtreye veya bir gömlek parçasına koyabilir ve kalan safsızlıkları gidermek için yavaşça aseton ekleyebilirsiniz

İyi görünüyor ama mümkün olduğunu sanmıyorum, idk, birisi bana bu yöntemin iyi olup olmadığını açıklayabilir mi?

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Genel olarak, tüm katinonlar aynı kolay yolu gerektirir ve senteze 52190-28-0 laboratuvar teknik sınıfından başlarsanız, sentezi salla ve pişir formunuza uyarlamakta sorun yaşamazsınız, elbette süreleri artırmak ve sulu fazdan bir miktar ekstraksiyon yapmak gibi bazı uyarlamalar, çünkü kesinlikle bir miktar ürün içinde tutulmuş olacaktır, ancak genel olarak açıklamanız doğrudur ve iyi çalışacaktır.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Evet, belki 10 dakika çok kısa, sanırım metilon freebase artık renk değiştirmeyene kadar karıştırabilirim, sanırım test edeceğim ama 10-20g 52190-28-0 nereden satın alabileceğimi bilmiyorum, made-in-china ect gördüm ama sanırım MOQ 1kg veya smtg ve numune yaparlarsa, nakliye vergileri asf pahalı olacak ve Brome'a dokunmak istemiyorum, acemiyim, bu yüzden dikkatliyim ve kimyasal malzemelerim yok (gözlük, şişe, kondansatör ..) neyse, yani ;)

Ve, Bk-MDMA'nızın bu pembe rengini nasıl elde ettiniz? :love:

View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
merhaba arkadaşlar, o pembe renk yeniden kristalleştirme aşamasında gıda sınıfı pembe toz boya eklenerek eklenmiştir.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
renk eklemek ürünün kali̇tesi̇ni̇ etki̇lemez

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
dcm'de 30 dakika içinde aminasyon reaksiyonu olmaz.XD

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Benim hatam, doğru okumamışım, bu NMP ile, DCM ile değil, DCM brominasyon içindi

Yani DCM ile 2 saat iyidir**