Looking for a vendor Metilfenidat

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Herkese merhaba,

Saf metilfenidat kristalleri/tozu tedarikçisi arıyorum.
Hap/tablet/kapsül istemiyorum.

Büyük miktarlar aramıyorum, sadece üç veya dört gram.

Teşekkürler

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
12
Bir kaynak buldunuz mu?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Yıllar önce yapmıştım, ama nerede olduğunu hatırlamıyorum, etrafa bir göz atacağım. Metilfenidata olan ilgimi kaybettim çünkü onu birinin kokaini bırakmasına yardımcı olmak için kullanıyordum ve amfetamin + mdma karışımının daha da iyi bir iş çıkardığı ortaya çıktı...

View previous replies…

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
12
Cevap için teşekkürler, cubesquare! Amph + MDMA harika, ancak konsantrasyon ve karmaşık görevler söz konusu olduğunda fenidatların daha işlevsel olduğunu düşünüyorum.

Metilfenidat, etilfenidat veya izopropilfenidat için iyi bir satıcı biliyorsanız, lütfen bana bildirin. Bulunduğum yerde reçeteyle bile metilfenidat alamazsınız - stokta yok.

Ayrıca bir ritalinik asit satıcısı biliyorsanız, bu topluluk nasıl dönüştürüleceği konusunda iyi tavsiyeler verebilir gibi görünüyor.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Merhaba. Evet, kokaini bırakmak içindi.
Ben düzenli olarak küçük doz amfetamin sülfat kullanıyorum.
Sadece sabahları, 30 mg'ın altında. Tam bilişsel işlev ve yüksek konsantrasyon seviyeleri gerektiren bir işim var.
Benim için metilfenidat burada hiçbir işe yaramadı.
AS benim durumumda çok iyi çalışıyor.
Ayrıca her gün 45 dakika önce 1 mg melatonin alıyorum.
Rasemik amfetamin sülfat benim için adderall gibi çalışıyor sanırım...

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
12
Amphs ile aynı yoldayım, ancak fenidatların odak noktamda daha iyi çalıştığını görüyorum.

Aslında metilfenidat denemedim, sadece etilfenidat ve izopropilfenidat denedim. Ben çocukken DEHB benim ülkemde bir hastalık olarak mevcut değildi, bu yüzden bana hiç teşhis konulmadı.

Hem amf hem de fenidatların konsantrasyon konusunda bana yardımcı olduğunu ve ikincisinin daha etkili olduğunu görüyorum. Tedarik konusunda ritalinik asite bakacağım.