Daha cazip bir yolla 1 litre A-oil freebase elde etmek

obwiju

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Merhaba, a-oil Amfetamin freebase elde etmenin en kolay yolunun ne olduğunu bilmek istiyorum. Birkaç tane denedim, ancak 1 kilo P2NP ile çalışmanın zorluğu veya reaktiflerin maliyeti gibi çeşitli sorunlar beni bunlardan vazgeçiriyor. Benim hedefim mütevazı, 1 adımda 1 litre a-yağ üretmek. Öncülleri de hesaba katmalısınız, şu anda P2NP'yi elde etmek kolay, ancak belki P2P o kadar kolay değildir veya P2NP'den P2P'ye dönüşümde çok fazla kayıp vardır.

Teşekkür ederim!

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba,

Amfetamin yağını tek bir adımda yapamazsınız, amfetaminlerin nasıl yapılacağına dair burada okuyabileceğiniz birkaç kılavuz ve rota vardır " Amfetamin (feniletilaminler) "

Saygılarımla

obwiju

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Teşekkürler, ama... Forum hakkında bir şeyler biliyorum, okudum ve ne yayınlandığını biliyorum, 2 yol denedim ve sorduğum şey yardım etmekle ilgilenen birinin görüşü.

Şunları denedim

P2NP Al/Hg
NaBH4/CuCl2 ile P2NP

Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba,

Foruma aşina iseniz, Yöneticilerin/Moderatörlerin/Uzmanların ve deneyim sahibi forum üyelerinin bize çok yardımcı olduğunu da görebilirsiniz. Dolayısıyla, hangi yolu seçerseniz seçin, konunun içine girin ve sentezle ilgili sorunuzu doğrudan orada sorun.

Eğer kişisel yardım istiyorsanız, her zaman menü çubuğunun solunda bulunan "Bilet > Yeni Bilet Aç" kısmından bir bilet oluşturabilir ve sorularınızı doğrudan Uzmanlara iletebilirsiniz.

Saygılarımla

obwiju

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Haklısınız. Burada çok yardımcı oluyorlar. Bu boş içerik yorumlarıyla kime yardım ediyorsunuz? Yine de teşekkürler. Ben de beğendim

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
133
A-oil muhtemelen 2022'nin en çok aranan kimyasal ürünüydü.
Gerçek kimyagerler bunun ne olduğunu bile bilmiyordu, bu çok komik.
sokak hayatı

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1

nutshellghost

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
NaBH4/CuCl2 ile bu P2NP yöntemiyle tek seferde ne kadar yapabiliriz.
Benim gibi acemi biri için hangi yöntemi önerirsiniz...?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba, borhidrür yolu büyük ölçekli bir parti yapmaya izin verir. Al/Hg yönteminden başlamanızı tavsiye ederim (yukarıdaki bağlantı).

obwiju

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Teşekkürler