MDMA'nın Çok Kilogramlı cGMP Sentezi

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Merhaba,

Bu sentez hakkında ne düşünüyorsunuz?

MDMA'nın Çok Kilogramlı cGMP Sentezi

https://pubs.acs.org/doi/pdf/10.1021/acsomega.1c05520

Teşekkürler.

chinacat

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Bir süre önce bu konuya kısaca göz atmıştım. cGMP, Güncel İyi Üretim Süreci anlamına geliyor. Eğer bu konuda doğru sayfadaysam, bu makale daha çok cGMP tarafından onaylanmış üretim sürecini kullanmaya çalışan devlet laboratuvarlarına yöneliktir. Bu, klinik araştırmalara ve FDA onaylı çalışmalara yöneliktir. Bence aşırıya kaçıyor ama bu makalede bazı iyi bilgiler olabilir. Bu tür bir "hobi" ile ilgilenen pek çok kişinin, çocukken hatırladıkları en sevdikleri eski ormana cıva dökülmesini umursamadıklarını fark ettim. Bence hepimiz cıva kullanımını engellemeliyiz. Merc kötü.

Last edited:

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
22
İşe yarıyor ve küçük ölçekte kişisel olarak onaylandı. Ancak bazı öncüllerin elde edilmesi çoğu kimyager için ideal değildir. Ayrıca büyük ölçekli grignard reaksiyonu şahsen benim için tam bir kabus. Egzotik kimyasallar ve hassas reaksiyon koşulları gerektirmeyen çok daha iyi yöntemler var.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Tamamen katılıyorum. Merc'i sadece 1 kez bir synth testi için kullandım ve o merc atığını da orada çalışan bir arkadaşımın "yardımıyla" doğru yere teslim ettim ;-)