4mmc'yi thco ile karıştırma deneyimim.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Birkaç gün önce bu kombinasyonu kullanmayı denedim, geceye 100 mg 4mmc ve yaklaşık 15 vuruş thc o vape ile başladım. Her ikisini de yaklaşık 2 saatte bir yeniden dozladım, toplamda 2 kez yeniden dozladım. Çok aptallaştım ama aynı zamanda oldukça öforik oldum. Çok konuşkandım, tüm zamanımı forumdan bir arkadaşımla konuşarak geçirdim. Ayrıca düşük doz dmt gibi hafif dmt benzeri görseller aldım ve ayrıca gözlerimi kapattığımda o klasik hiperuzay görselini (kaleydoskop) görebiliyordum. Penisim bir küçük resim boyutuna kadar küçüldü. Ayrıca kolayca kendimden geçebiliyordum ve zaman çok hızlı geçiyordu. Göz bebeklerim devasa boyutlardaydı ama kırmızı göz yoktu. Ayrıca genellikle aldığım thc'den sarkık göz kapakları veya yorgunluk yok. Sabah 6 civarında uyumaya yattım, ertesi gün en kötü çöküşü yaşadım ama uyudum. Kalp atışım sürekli 100bpm'nin üzerindeydi. Bu kombinasyon eğlenceliydi ama en güvenlisi mi bilmiyorum. Sizin bu kombinasyonla ilgili deneyimleriniz neler?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
15 vuruş kutsal bok!! Ve vay canına, burada gördüğüm deneyimler beni her zaman şaşırtıyor. Bir gün fraktalları görmek için adam öldürebilirim.

Benim deneyimim 'çok' farklıydı. 100 mg, en yüksek olduğu dönemde yaklaşık 3-4 saatte bir sürekli olarak vurduğum şey için doğru geliyor. 'Toz formunda' daha fazla şey düşünmeye başlamadan önce ot içmem gerektiğini bir kural haline getirdim lol, bu yüzden şişman bong rip seansları yapıyordum ve yaklaşık on dakika sonra Meow Meow'a giriyordum.

Yaklaşık 4 gün boyunca bu kombinasyon (ilk gece uyuyamadım, sonra 🤷‍♂️ dedim ve sonraki 3 gün boyunca TÜM ev işlerini yapmaya devam ettim HA)

Hakkında duyduğum çoğu deneyim öforik ve tarif ettiğiniz gibi (görseller benim için yeni olsa da!) beynimin söyleneni yapmasını sağlıyor. Ot 'eğlenceyi' yüksek tutuyor, sanırım buna yaratıcılık diyebilirim, her neyse. Ama kendi başına her zaman şekerleme yapmaya hazırım, Miyav Miyav HAYIR diyor, bu harika lol

Eğlendiğinize sevindim ama aynı zamanda ikimizin de hala burada olduğumuza ve bir hastane yatağında kalp çarpıntısı içinde olmadığımıza da sevindim!

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Ahhh fraktallar, onlara böyle deniyor. 15 vuruş yaptım çünkü Yunanistan'dan aldığım boktan bir vape. Başka elektronik sigaralarım vardı ve tek vuruşta patlardım.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Telgrafın arka planı çoooook tuhaftı 🤪

View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
SSRI'ları suçlamak istiyorum ama sonunda neredeyse bıraktım ve hala hiçbir şey yok ve 2020'den önce her türlü görselliği ararken ve boğazıma avuç dolusu mantar doldurmaya başladığımda 🤢 tek elde ettiğim vücut hissi ve artan bir ruh haliydi. T'her zaman çok güzeldi ama yine de, sizlerin gördüğünüzü söylediğiniz şeyleri duydum... "Ejderha tuvaletten çıktı ve Melekler şarkı söylerken ve yukarıda Harp çalarken beni Narnia'ya götürdü"

Ben burada yeşil rengi biraz daha yoğun görüp göremeyeceğimi anlamaya çalışırken... Kıskandığımı mı söylüyorsun? Kıskandım! (Green with Envy? Diyebilirsiniz? ;) )

Üzgünüm, kendim çıkarım.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Dürüst olmak gerekirse bu görseller özel bir şey değil, onları zar zor fark ettim, sadece bazı şeylerin daha tuhaf göründüğünü fark ettim. Bir keresinde dmt kullanırken gelecekte sarışın bir eşim ve iki kızım olduğunu görmüştüm. Dmt veya ayahuasca denemenizi öneririm

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
Sırada Ayahuasca olabilir, çünkü bir hafta sonu boyunca bir DMT gram kaleminin tamamını içtim, sanırım onu biriktirirsem hepsinin aynı anda vuracağını düşünüyordum, tek yaptığı vücut hissi ve uyku için güzeldi, hayal kırıklığına uğradığımı söylemek yetersiz kalırdı.

"özel bir şey değilsin" diyor, şimdiye kadar gördüğün tek şey tam olarak sana her zaman sunulduğu gibi dünya olduğunda, eminim en küçük şeyi bile 'Normal Değil' lol dedikleri gibi coom yaparsın

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Kardeşim, maoi olmadan sadece dmt içemezsin 😂. Onu sadece içebilirdin! Wtf adamım değerli ilaçları boşa harcıyorsun!
DMT bana her zaman bacaklarım vücudumun önündeymiş gibi yüksek bir vücut verdi. Sanki birkaç kare öndeler ve üst bedenim geride kalıyor.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
Yooo...

Sanırım bir şeyler bulmuş olabilirsin dostum!

Ben mi? Atık ilaçlar mı?! ASLA!!! İnsanların MAOI'lerden bahsettiğini duydum ama hepsi bu kadar. Şimdi üzerinde çalışmam gereken yeni bir araştırma konusu var! Narkotiklerin boşa gitme ihtimali beni de senin kadar dehşete düşürüyor, inan bana!

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Belki de sorununuz çok fazla monoaminoksidaz enzimine sahip olmanızdır. Belki de bir MAOI denemek sizin için her şeyi düzeltebilir

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
Bu cevaplar şu anda aklımı başımdan alıyor:
DLT1iqel9d

Şu anda aklımda 1000 tane soru var. En büyüğü: Neden resmi devlet lisanslı psikiyatristim, 7'den fazla reçeteden ve 2 yıldan fazla bir süre onları öldürebileceğimden sonra MAIO'yu bir kez bile yüksek sesle söylemedi?

Tipik Kurt! Her zamanki gibi partiye geç kaldın! 🥳

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Çünkü aslında biraz tehlikeliler ama modern olanlar o kadar da değil. Daha eski olanlarda peynir ya da çikolata yiyemezdiniz, ciddi diyet kısıtlamalarınız vardı.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
Bugün BB'de sürünmeye karar verdiğim için çok mutluyum, bugün bana düşünecek çok şey verdiniz Efendim gerçekten teşekkür ederim !!!

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Sorun değil kardeşim, moklobemidi araştırmanı ve doktorundan sana reçete etmesini istemeni öneririm. Diyet kısıtlaması olmayan bir maoi.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
İşte bu büyük bir fark yaratıyor! Boktan ottan daha çok nefret ettiğim bir şey yok, tamam sanırım kokarca hiç ot olmamasından daha iyidir???

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Ayrıca bu yolculuk sırasında bana eşlik ettiği için @armanimani 'ye çok teşekkür ederim. O harika bir adam.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
96
Bu adamı sevdiğimi biliyordum!!!

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
43
Ona telegramdan mesaj attım ama henüz cevap vermedi, sadece beni gördü. Belki de benden rahatsız olmuştur, haha bazen aşırı konuşkan olduğumda sinir bozucu oluyorum. Sanırım bazen çok çılgın oluyorum 🤪