Mephedrone burnumu çok fena yakıyor

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Kaya 4-MMC yaptım ve çözeltimin kuruması ve 4-MMC'nin kristalleşmesi için 1 gün bekledim, test etmeye karar verdim ve 70 mg kokladığımda burnum yandı, özellikle cildim, sanırım aseton hala ürünümde... mephedrone'umu asetondan kurutmak için ne yapabilirim?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Aseton çabuk buharlaşır. Kristallerinizi kuru ve sıcak bir yerde iyice kurutmanız gerekir.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Evet, bu yüzden şüphelerim vardı... ama garip

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
yorumunuzdan, bunun asetonla ilgili olmadığını, daha ziyade bromo-ketonunuzun iyi reaksiyona girmediğini ve üründe brom izlerinin kaldığını sezebilir ve çıkarabilirim, çok dikkatli olun ve daha sonra yeniden kristalleşmeden kaşıntı fark ederseniz lütfen kediyi tüketmeden güvende olun

casperghost

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bu kristali hangi yöntemle elde ettiniz ve sonuç için ne kadar beklediniz?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
1 ml su için 1 gr 4MMC alıyorum, bir tencereye su koyuyorum, su kaynamaya başlayana kadar ısıtıyorum, 4MMC ekliyorum ve yağ gibi olduktan sonra bir bardağa koydum, bardağı tavan arasına koydum (çok soğuk ahah) ve 1 gün bekledim, katı kaya oldu, ama sanırım 4MMC tozumu daha önce yeterince filtrelemedim, çünkü suyu kaynattığımda tencerede safsızlıklar gördüm

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Bir dahaki sefere, sentezinize daha fazla metilamin eklemek, pişirme yönteminizle çok mümkündür, metilamin üründen bromu iyi bir şekilde değiştirmez ve sonuç vücudunuzda yanan kaşıntıdır.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
10 g 2B4M için 20 ml %40 metilamin koydum, ancak satıcımın bana metilaminin %40 değil, biraz daha az olduğunu söylediğini hatırlıyorum çünkü benim için yaptı (eğer bunu okursanız, tekrar teşekkür ederim!), bu yüzden belki de 25 ml koymalıyım, hayır sadece gözlerimde yanıklar var (gözlük taktığımda bile, kayak gözlükleri gibi ama kimya için ve bir maske de (ABEK1) ama 2'si 1 arada değil, 2 ürün farklı, ertesi gün çok ağlıyorum ahah, ama 2 gün sonra normaller) hepsi bu, eldiven ve 3M kıyafeti giyiyorum

4MMC yaptığım yer tavan arası ve geceleri pencereyi açık bırakıyorum, bu yüzden soğuk oluyor. Belki de reaksiyon yeterince sıcak değildir ..? Bir ısıtma plakam var, böylece sıcak su banyosu yapabilirim ve reaksiyonu başlatmak için 2B4M/M40/DCM içeren şişemi içine koyabilirim ama sıcaklığı göremiyorum, bu yüzden...

Oh ve başka bir sorum daha var, 4MMC freebase'ime HCl ve aseton koyduğumda birkaç dakika karıştırıp süzebilir miyim yoksa dondurucuya mı koymalıyım? Çünkü aseton koyduğumda 4MMC taşlarını görüyorum ve çok çok beyaz, bu yüzden belki yapabilirim?

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Tamam dostum... o zaman metilaminin işini iyi yapmadığı ve gözyaşı etkisini yaratan bromun yerini almayı başaramadığı kesin... Kullandığınız metilamin doğru oranda değil, bu yüzden fazla miktarda eklemelisiniz...tamam mı? bir sonraki partiye 30ml veya 35ml metilamin ekleyin, bu çalışmanızı hiç bozmayacaktır, aksine, fazla metilamin genellikle ev laboratuvarlarında yapılan bromoketonların sentezini destekler, çünkü sentez için kontrollü ortam mevcut değildir. başka bir parti yapmaya çalışın ve oda sıcaklığında iyi reaksiyona girmesi için daha fazla zaman verin, tabanını en az 3 kez damıtılmış suyla iyice temizledim ve evet, soğuk hcl'yi 1'de damla damla eklediğinizde:Buz gibi aseton ile 5, manyetik karıştırıcınızı tam hızda çalıştırın, çünkü hcl tabana eklendiğinde, tuzu üretmek için bu sürekli hareket halinde olmalıdır (bu, mephedrone kristallerinin görünmeye başlaması için biraz zaman alabilir), pH 5'e ulaştığında cam Çökelti kristallerle dolu olmalı, uzun bir süre daha hareket etmesine izin verin ve ardından birkaç saat dondurucuya koyun. Bu işlem bittikten sonra kristalleri süzün ve aseton ve suda yeniden kristalleştirmeye devam etmek için iyice kurutun.

View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Manyetik karıştırıcım yok, 4MMC'yi küçük bir votka şişesiyle yapıyorum... ama satın alabilirim ya da belki bu süre için bir çözeltiyi hızlı bir şekilde karıştırmak için bir DIY biliyor musunuz? Çözeltiyi bir bardakta birkaç dakika yavaşça karıştırabilirim sanırım, değil mi? Ve belki de bu yüzden verimim iyi değildi !!!

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
En iyi seçenek, bulunduğunuz yere bağlı olarak birkaç avro veya dolar harcayarak manyetik bir karıştırıcıya yatırım yapmanız olacaktır, ısıtmayan ucuz olanlardan biri olsa bile, sadece tabanını sallayacaktır, ancak eminim ki onu çok kullanacaksınız ve satın aldıktan sonra da kullanabilirsiniz. baştan sona tüm işi yapmak için. Ama şimdilik yapmanız gereken, tabanını bir behere yerleştirmek ve hcl'yi eklerken bir çubukla sürekli karıştırmak, kristalleri oluştururken her şeyi donmuş halde tutmayı her zaman unutmayın, kırılmış buzla dolu bir kova kullanabilir ve bardağınızı tabanla buzun arasına koyabilir ve hcl'yi yavaşça ekleyebilirsiniz.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Tamam bunu yapacağım, vevor şeylerini alıp almayacağımı bilmiyorum, sanırım alacağım, çünkü ucuz!

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Önceki başlığınızda, size yaklaşık 1,5 gram metilamin hidroklorür safsızlığınız olduğunu yazmıştım. Dikkatli okumayı öğrenin - bu birçok sorunu çözecektir.

Ps. Bir hafta önceydi, bu sorunu öngörmüştüm)