Question Kardiyotoksik bir zehir sentezlemek için bir rehbere ihtiyacınız var.

beth814

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, kendimi öldürmek için bir zehir sentezlemek istiyorum çünkü çok acı çekiyorum ve ötenazi ülkemde yasadışı (tıbbi sorunlar) ve kardiyak bir insan olduğum için kardiyotoksik bir zehir sentezlemek istiyorum

digitalin'i düşündüm, ama digitalis lanata'dan nasıl elde edeceğimi bilmiyorum (herhangi bir bilgi memnuniyetle karşılanır)

Ayrıca süpermarketten ve eczaneden satın alabileceğim kimyasallardan bir zehir sentezlemeyi de düşünüyorum,

Saatlerce acı çekmek istemiyorum, kalp krizi geçirmek istiyorum, lütfen bana yardım edin.

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
64
Yeterli katkı yok.
Burada daha aktif olmaya çalışın, daha faydalı bilgiler getirin ve sonra birisinin size bazı kahverengi kardiyotoksik bokların sokak satıcısını bulmanıza yardım etmesini bekleyebilirsiniz.

Bromoski

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Ölmek için korkunç bir yol gibi görünüyor, intihar forumlarında konuşulan ve doğru yapılırsa acısız olacak başka şeyler de var ama burada ayrıntılara girmeyeceğim.

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
oh hadi dostum bu üzücü. muhtemelen sadece hayatta kalacağının ama hayatının geri kalanında sakat kalacağının ve bir koğuşta kalacağının farkındasın. ayrıca zehirin acı verici olmayacağını düşünmüyorum tldr git hayatını değiştir yardım al ya da smt ve en azından daha mutlu olmaya çalış intihar rl hiçbir şey için bir çözüm değil.

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
İntihar bir çözüm değildir dostum. Sorunlarını ortaya koyarsan belki yardım alabilirsin.