Fester Kitabındaki Vakum Adaptörü Hakkında Açıklamaya İhtiyacınız Var

Remove

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Fester amcanın Secret Of Methamphetamine Manufacture 7 baskısını okuyarak metamfetaminin nasıl yapıldığını çalışmaya başladım, bölüm 3 fenilaseton hazırlama, vakum adaptörü hakkında kafam karıştı, fester açıkladı, bir vakum adaptöründe pamuk ve 2 çay kaşığı drierite takın ve pamuğu tekrar takın, Bu, şişeye düşmeyi ve vakum nipeline bant takmayı önleyen bir drierit yatağı yapar, vakum nipeline bant takmanın işlevi nedir ve vakum nipeline bandın nasıl takılacağını açıklayabilir misiniz, bana resim verirseniz daha iyi olur, hala acemiyim

Cevap için teşekkürler

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Hm, sanırım pamuk yünü ve bir kurutucu ile keçeleştirilmiş bir kurutma tüpünü kastediyor, böylece nem birikmez, ancak kuru hava birikir.
UHBnZm90aw
YWqUD2FEnc

Kitabı bilmiyorum ama ben öyle hayal ediyorum.

Remove

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
kurutma tüpü vakum adaptörü i̇le farkli midir?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Hava bağlantısı olan birçok laboratuvar cihazı vakum adaptörü olarak adlandırılır.
Vakum adaptörünün geniş bir terim olduğunu söyleyebilirim, bir kurutma tüpü kesinlikle bir tür vakum adaptörüdür, emilen havayı kurutmak için kullanılır, diğer şekilde hiç kullanılmaz. O zaman pamuk ve kurutucu kullanımı, bu tam olarak bir kurutma tüpüne uyuyor.