Amfetamin serbest bazının amfetamin sülfata nötralizasyonu. sizi rahatsız edebilecek sorular ve cevaplar.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Herkese merhaba. konu, cevaplanmamış birkaç sorum olduğu için oluşturuldu.

sorular :
1.amfetamin içermeyen baz (yağ) nötralizasyondan önce bir çözücü toluen / dcm vb ile karıştırılmalı mı?
eğer öyleyse, hangi oranlarda? Yağ hacminin %20-30'u uygun olur mu?

2. sülfürik asit IPA ile hangi oranda seyreltilmelidir? bu performansı etkiler mi?
1 :4 asit / IPA oranı kullanıyorum, ayrıca 1:10 asit / IPA oranı da kullandım

3. Performans düşüşünün nedeni ne olabilir? pH'dan 5-6'ya iniyorum. seyreltilmiş asit 50-100 ml'lik porsiyonlar halinde yavaşça ekleniyor. karıştırıcı sürekli ateşleniyor. geçenlerde yağa IPA ekledim (verimde düşüşe neden olabilir mi?) bir litre yağdan kuruduktan sonra 700-800g çıktı. yağın ağırlığı 960g pH 12 idi. anladığım kadarıyla yaklaşık 960g amfetamin sülfat çıkması gerekiyor, değil mi?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba. Tüm bu sorular daha önce yanıtlanmış veya açıklanmıştır. Buraya bakın.
evet, ~%50/%50 tamam
Doğru değil. 960 g Amph yağı 7,1 mol, dolayısıyla 3,55 mol amph sülfat 1308 g almanız gerekir.
Ne demek istiyorsun? Karıştırıcı mı?
Yıkama sırasında amf sülfat kaybedebilirsiniz.

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Cevap için çok teşekkürler, yani 1l yağ 1l çözücü ile karıştırılır. 1:10 oranında aseton veya IPA ile asit

hangi çözücü en iyisidir? Dcm'ye doğru giderdim, daha hızlı buharlaşacaktır

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Bu hacim başına konsantre sülfürik asit oranı nasıl hesaplanır. Asidi yavaş yavaş eklemeniz gerektiğini biliyorum, ancak bu 1:10 oranında ne kadar çözelti hazırlamanız gerektiğini bilmek güzel olurdu

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
Bir yerde 1 litre amfetamin yağı başına 180 ml sülfürik asit olduğunu buldum. Acaba 180 ml: 720 ml IPA 5-6 pH verecektir. 1:10 olduğunu varsayarsak, bu çözeltiden çok fazla eklemeniz gerekecek. performansı etkilemez mi?

aaa ve güç hakkında bir sorum var. pH'ın ürünün gücü ile bir ilgisi var mı? etkiyi arttırmak için bitmiş ürüne 50-100g L-fenilalanin eklemek hakkında ne düşünüyorsunuz?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Yıkamadan sonra IPA'yı buharlaştırabilir ve yıkama çözeltisinden amf sülfat elde edebilirsiniz.
Hayır
anlamsız söylentiler

dazrich

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
G Patton'un gücünü ne belirler efendim?
yoksa reaksiyon aşamalarını ne kadar karıştırırsanız o kadar mı güç kaybeder, yani her şey yolunda giderse yüksek mukavemetli olur ama diyelim ki çok ısınırsa güç kaybeder mi yoksa bunun yerine kaybedilen verim midir?
Başka bir deyişle, en iyi gücü elde etmenin anahtarı nedir sizce?
Bu yanlış yerdeyse veya başka bir yerde açıklanmışsa özür dilerim, eğer öyleyse bulamıyorum.