Sokakta "yeni ilaçlar".

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Ben zengin bir uyuşturucu piyasası olmayan bir ülkeden geliyorum. Monoton bir piyasa, hız, kokain, ot, mdma. Ve insanlar için bazı "yeni" uyuşturucular getirmeyi düşünüyorum. Yeni bulunmuş ve yapılmış uyuşturucu veya uyuşturucu kombinasyonları gibi yeni demek istemiyorum, sokaklarda hiç toptan satılmamış gibi yeni demek istiyorum. Örnek olarak mephedrone burada hiç bulunmadı. Kimse onu satmıyordu ve kimsenin dağıtmak için büyük bir miktarı yoktu, belki sadece egzotik olarak gördükleri ve çok daha fazla ücret aldıkları daha küçük bir miktar vardı. Bu birkaç yıl önceydi ve o zamandan beri bırakın satmayı, kimse görmemişti bile. Benim düşüncem, örneğin mephedrone alıp olması gerekenden daha pahalıya satmaktı çünkü insanların sokaklarda yeni bir uyuşturucu görünce çılgına döneceğini ve tonlarca satın alacağını biliyordum. Ama yine de bilmiyorum çünkü küçük bir bölgeden geliyorum ve kelimenin yanlış insanların kulaklarına, federallere ve sokaktaki rekabete çok hızlı yayılabileceğini düşünüyorum.
Düşüncelerinizi duymak isterim!

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Merhaba, burada mephedrone'u kendiniz yapmanın yolunu bulabilir ve daha fazla fayda sağlayabilirsiniz. Ürünü isterseniz birileri size sunacaktır, ancak ister kg başına binlerce dolar ödeyip oldukça fazla risk alırsınız, ister kg başına yüzlerce dolar ödeyip malın size nasıl ulaşacağı konusunda endişelenmezsiniz, bu size kalmış. Eğer siz de "kimyager" olmaya meraklıysanız, kendinizi geliştirirken size destek olabilirim. Planınız zengin olmaksa, kutsal bilime dalmamayı ve belki de dilediğiniz şeyi zaten yapılmış olarak satın almayı tercih ederim. Şerefe!

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Bu çok akıllıca bir fikir ama benim durumumda buna değmez. Sanırım reaktifler ve ekipman bana bir servete mal olacak ve benim bütçemle bu pek mümkün değil. Belki birkaç parti çevirdikten sonra böyle bir şey yapabilirim ama geleceğe o kadar da bakmayacağım. Düşünceleriniz ve yardım teklifiniz için teşekkür ederim!!!

View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Eğer AB'de yaşıyorsanız (daha az bir ölçüde değilseniz de), size iyi haberler vaat edebilirim. Kutsal misyonum eninde sonunda ilaçları paradan ayırmak olduğu için, zengin olmaya o kadar da meraklı değilim, tam tersi. Adil olduğunuz sürece size umut verebilirim, öğrenmek için gereken partileri yapmak için ihtiyacınız olan şey (elbette en az birkaç kez yapmaya söz verdiğiniz aptalca bir hatadan bir kilo malzemeyi boşa harcamak istemezsiniz), oldukça mütevazı partiler öğrenmeniz gereken şeydir ve daha büyük olmak için başarılı olmanız gereken şey sadece bacaklarınızdan daha uzun olmayan adımları atın, çünkü know how birikecek ve her zaman sizin olacaktır. Kazancın ne olduğunu merak etmiyorsanız, ya endişelendiğinizi (anlamı yok) ya da kendinize çok daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuzu ve sonra belki de aptal olduğunuzu varsayabilirim. Her gün onlarca gram yapmak, ilk ölçek büyütmenizde parti başına yüzlerce grama çıkar (sadece tavsiyemi alın, daha büyük bir RBF satın almayı hak ediyorsunuz, yani), isteksiz görünmediğiniz için sadece aptalca değilse.

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Deals
7
Habier'e katılıyorum. Önemli olan para değil, ihtiyaçtır.

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Deals
7
Eşitlik ve reaktiflerin maliyeti konusunda yanılıyorsunuz. 1. öğrenmeye odaklanırsanız, reaktifler ve eşitlik dahil 1 kg mepehedron yapmak size en fazla 1 avroya mal olacaktır. :)

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Deals
7
prekürsörlere ihtiyacınız yok, bu şekilde sentezlemenin bir yolunu keşfedenleri kullanın bilgi anahtardır, burada sadece tekrar ediyorum, prekürsör satın almanıza gerek yok, eğer para sorunsa, prekürsörün% 5'ini oluşturan gerçekten temel bileşenlerden birkaç saat içinde hazırlayabilirsiniz. her neyse öğrenmek için kesinlikle daha iyi bir yol

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Deals
7
anlamak, sonra daha fazla anlamak ve daha fazla anlamak bir anahtardır. Her gün yeni şeyler hakkında araştırma yapıyorum, yeni madde isimleri keşfediyorum, özelliklerini keşfediyorum ve aylar önce (benim tarafımdan) keşfedilenler şimdi aklımda, bu yüzden her zaman zamanı

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Bu konuda yeni yardımcı olmak için hala aktif teklif ederseniz, onu almayı tercih ederim ve iyi ürün mephedrone ile kimyager olmayı deneyeceğim 😀💎konuşmaya devam etmek istiyorsanız pm'ye gidebiliriz

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
278
Her ne kadar sizin yararınıza olsa da, bana ulaşın ve mesajlarımı her gün kontrol etmeyi beklemeyin. Birkaç günde bir buralardayım, en fazla bir hafta...

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Bölgenizde yaygın olan ilaçları satmaya kıyasla ne kadar daha fazla ilgi göreceğinizi bilmiyorum. İşin anahtarı, çok fazla yüz yüze anlaşma yapmamak. Sizden mal alacak başka uyuşturucu satıcıları tanıyor musunuz? Sadece dikkatli olun. İnsanlar zamanla yüzleştiklerinde, size yönelme eğiliminde olacaklardır.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Evet, ben de bunu düşünüyordum. Sadece yerel bayilere biraz daha büyük miktarda satarım ve sorun yaşamam. Çok dikkat çekerdim çünkü dediğim gibi bölgem çok küçük, şehrimden bahsetmiyorum bile ve böyle bir patlama tüm şehri sarardı. Adil olmak gerekirse uzun süre dayanamazdım.
Düşünceleriniz için teşekkür ederim!

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Deals
7
Hangisinin daha iyi olduğundan emin değilim, zengin bir pazara sahip olmak mı, yoksa olmamak mı :)
Davayı elinize alın, böylece elinizde zengin bir pazar olacak :)

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Deals
7
Ama aslında bu insanlara bağlı. Keşler mi yoksa uzmanlar mı?
Eğer kalite vb. için ağlıyorlarsa, ithal etmek iyi bir karardır, ancak her şeyin iyi olduğunu söylüyorlarsa ve ne aldıklarını umursamıyorlarsa, buna değmeyecektir, belki de değerlendirdiğiniz bazı kişiler için ilgileneceklerdir.
değerlendirmek için basit bir kural

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
İkisinin bir karışımı olduğunu söyleyebilirim. Hala böyle bir şey düşünüyorum. Düşünceleriniz için teşekkür ederim!

View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Deals
7
O zaman muhtemelen en iyi yol, daha iyi ürünlerde fiyatları düşürmek, ancak stokta daha kötü olanları da bulundurmaktır. Ne kadar harcamak istediklerine bağlı olarak sahip olduğunuz müşterilere uyum sağlamanız gerekir

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
49
Stoktaki iyi/kötü ürün konusuna katılıyorum. İyi üründen ücretsiz numune verdiğim bir durum vardı, ancak daha fazlasını istediklerinde, onlara daha az güçlü olanı verdim. Çılgınca olan, ürün iyi olduğunda fiyatı hiç sormamaları.

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Deals
7
burada istatistikler bağımlı olanlar gibidir, sadece iyi bir ürün seviyesi olduğunda olumsuz bir şey söylemezler, bu arada konnesseuirler kendi görüşlerine göre daha iyi olabilecek bir şey bulacaklardır - en komik olanı genellikle görsel kristaller hakkında konuşmalarıdır haha. her neyse ve bağımlılar umursamıyor, kötü olsa bile yine de alacaklar

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Konularınıza dayanarak, sokak çetelerinin sizi polislerden çok daha hızlı bulacağını düşünüyorum.