Yeni PMK 2503-44-8 süreci???!

hapax83

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba,

CAS 2503-44-8 prekürsörü olarak sunulan yeni pmk'nın işlenmesi hakkında bilgi almaya çalışıyordum ve beni endişelendiren bir şey buldum.

CAS 2503-44-8 3'',4''-Dihidroksifenilaseton, yani ilk fikir normal fenilaseton olarak kullanmak olabilir ve eklenen 3'',4''-Dihidroksi ile istenen ürünü elde edersiniz, değil mi?
Yani örneğin NaBH4 indirgemesi kullanarak freebaz yapmaya çalıştığınızı düşünün, bu durumda elde edeceksiniz:

3,4-Dihidroksimetamfetamin (HHMA) ref: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11559034/

MDMA'nın ana metabolitidir, bu nedenle MDMA'ya benzer bir şey elde edersiniz, ancak PMK MDMA öncülünden beklendiği gibi gerçek MDMA elde edemezsiniz.

Muhtemelen kimyager olmadığım için bilmediğim bir süreç var, eğer birisi daha fazla bilgiye sahipse onu gerçek MDMA'ya dönüştürmek için... ama şu anda normalde olabilecek şey bu, bu yüzden dikkatli olun.
Hidroksil grubunu silmek için örneğin bir alkali hidroliz ile işlemeniz durumunda, teorik olarak MDP2P değil P2P elde edersiniz, muhtemelen yanılıyorum ama daha mantıklı olan budur.
Teşekkürler.

Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Bu öncül, 3,4 metilendioksifenilaseton üretmek için kullanılabilir. Ancak verim düşük olacaktır ve nihai ürünün maliyeti yüksektir, daha optimal sentez yolları vardır.

OH grubu, ikame edilmemiş fenilaseton elde etmek için silinemez.

hapax83

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
İyi bir ürün değil o zaman teşekkürler.