Bir sonraki laboratuvar bu yıl basıldı 4mmc

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Müthiş bir ilham! Kenevir yetiştirme malzemeleri kullanmışlar..... badabing! Gönderdiğiniz için teşekkürler !!! hiç düşünmemiştim...

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Ot yetiştirme eğilimleri kendi laboratuvarınız için bir boktur, asidik şeyler döktüğünüzde kıçınızı (veya daha doğrusu zemini) kurtarır... deneyimden konuşuyorum :D
Ek olarak odayı ağır hizmet tipi folyo ile kaplayın ve operasyonunuzu dağıtmaya karar verdiğinizde iz bırakmadığınızdan emin olabilirsiniz.

View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Sayın KokosDream (havalı nick) Yorumunuz için teşekkürler! Haklısınız ve elbette bu uzun vadeli bir laboratuvar için en iyi seçim değil. daha çok, ilk izlenimi biraz gizlemek ve belirli bir alan içinde kolay kilitli ve kapalı bir alan oluşturmak için birden fazla kısa kullanım odaklı alanda kurulumu kolay bir tasarım tasarlamayı düşünüyorum. Sökülmesi de kolay. diyelim ki bir toplu proje, ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getirin, görevinizi tamamlayın, sökün ve bırakın

Folyo hakkında ipucu için teşekkürler! biliyorsunuz ben de LED IŞIK ve bitki yetiştirme konusunda biraz deney yapıyorum. Eski natrium aydınlatmasına karşı LED aydınlatma, LED'in sadece aşağı inmesi ve kaybettiğiniz ışığı yakalamanızı zorlayan herhangi bir koşuldan etkilenmemesidir. dezavantajlar Bitkiler büyür ve yanlar ve alt kısımlar yeterli ışık almadığı için farklı verim verir. zeminde ve yanlarda aynalarla denemeyi düşünüyorduk ama tabii ki ağır hizmet tipi folyo bir seçenek olabilir ama bunun müttefik spektrum ışığını yansıtmakla nasıl çalıştığını bilmiyorum ama yine de tamamen farklı bir projede deneyebileceğim ilham için teşekkürler

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
106
18°C gibi oldukça sıcak bir ülkedeyseniz, 3/mmc apvp bk mdma sentezi ormanda baştan sona 2 saat içinde yapılabilir, yani mmc hcl ve pvp hcl'ye.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
düşünce tarzinizi beğendi̇m... forrest ve di̇ğer her şeye sahi̇bi̇m... sadece henüz veri̇mli̇ bi̇r deneyi̇m deği̇l... bunu geli̇şti̇rme süreci̇ndeyi̇m...

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Uzun süreli bir laboratuvar için kesinlikle en iyi seçenek değil, bu doğru!
Bir noktadan diğerine hareket eden operasyonlar için öyle!

Ot girişiminizde iyi şanslar