• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Event saniyeyi silmeyin!

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Tamam, bu benim metnimi silmek için güzel bir sanat değildi :) Bu bölümde herhangi bir sorum var. Metninizi anlıyorum Heisenberg.... Küçük bir fikir... Almanya......diğer ülkelerden çok daha büyüktür, ancak ülkeleri bölmek günah mı? bspw.: berlin, potsdam, dresden, köln, usw.......

Yoksa fikrinizi yanlış mı anladım?

Diğer grup Almanca mı siliniyor? Kimse ana dilinde konu dışı sohbet edemez mi?

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Yanlış anladınız :)

Posta yoluyla satışlar için ticari bölümü uygulamaya koyan idare, şimdi de ölü damlalar yoluyla yerel satışlar için yeni bir bölüm uygulamaya koydu

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Teşekkürler kardeşim...anladım :) Teşekkürler
Artık her şey böyle mi çalışıyor?
Anlaşmalarımız harika gidiyor....neredeyse 😘

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Hepsi iyi :) Bir sonraki paketinizde bir sürprizle karşılaşacağınızı düşünüyorum!

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Bunu wordmwin arkadaştan alıyorum ')

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Beyler. Bu bölüm sadece satış için değil. Bölümün nasıl geliştirilebileceği konusunda önerilerde bulunun. Bu bölümü yönetecek birini seçin. Alıcı ve satıcılardan oluşan yerel bir topluluk oluşturun. Dünyanın her yerinde çalışıp sadece perakende siparişler gönderirseniz başarılı bir satıcı olamazsınız. Tüm perakende satışların yerel olması gerekir. Müşteri satın aldığı şeyi hızlı bir şekilde almalı ve siparişi için haftalarca beklemek zorunda kalmamalıdır.

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Size katılıyorum.... organizasyon zor olacak... dnet'te yeniyim ama şimdiye kadar sadece birkaç anlaşma yaptım ama lojistik hakkında biraz bilgim var.....
Fikriniz nedir? Bir planı olan ve ülke çapında dağıtım yapan bir mod olmalı? Ne satılmalı?

Hala bazı sorular var

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Bir moderatör sağlıklı bir atmosferi korumalı, mümkün olduğunda yeni üyeler çekmeli, kuralları uygulamalı ve yeni gelenlere yardımcı olmalıdır.

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Anladım... ekip mod kadar iyi.... ama özel satış vb. için mi yoksa ürünler forumdan mı gelmeli?
Biraz araştırma yapmam gerekiyor:)

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Yoksa buradaki tüm ülkelerin birbiriyle bağlantılı olması mı gerekiyor?
Bireysel klexkerei sizin için yeterli değil mi? Tecrübelerime göre, meslektaşım Gordon ile genellikle harika gitti.

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Konu başlığı ama son derece heyecan verici