Aromatik aldehitlerin kokuları

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Benzaldehit ile aynı badem kokusuna sahip olan (ve muhtemelen onunla karıştırılabilecek) ikame edilmiş bezaldehitler veya benzaldehit analogları (tiyofenekarboksaldehit gibi) var mı?

Bir süre önce benzaldehit olduğunu düşündüğüm bir şey almıştım. Güçlü badem kokusu vardı ve nitroetan ile yoğunlaşarak P2NP (açık sarı iğne benzeri kristaller) olduğunu düşündüğüm şeye dönüştü. Şimdi bu bileşiğin benzaldehitten başka bir şey (başka bir aldehit) olup olamayacağını bilmem gerekiyor.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
erime sıcaklığı?

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Neyin? P2NP'yi kastediyorsanız, hepsini kullandım ve o zamanlar m.p.'yi kontrol etmedim.

View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
evet p2np erime noktası

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Dediğim gibi, elimde hiç P2NP kalmadı. Elimde sadece ondan yapılan amfetamin var. Zaten şu anda herhangi bir laboratuar ekipmanına erişimim ya da test yapma imkanım da yok. Amfetamin tuhaf, bu da amfetamin olduğundan ve tüketilmesinin güvenli olup olmadığından şüphe etmeme neden oluyor; dolayısıyla konu başlığı.

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
174
Amfetamin tuzunun erime noktasını ölçün. ekipman termometre, ince cam kapiler ve elektrikli soba. Kontrol edecek hiçbir şeyiniz yoksa, ne tür bir ürüne sahip olduğunuzu kuramazsınız. En nankör şey tahmin etmektir.