P2P(103-79-7) şunları sunar

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Son zamanlarda Çin'deki tedarikçilerden doğrudan P2P (103-79-7) satan bazı teklifler geldi, bunları ilginç buldum çünkü hatırladığım kadarıyla CAS Çin'de uzun zaman önce yasaklanmıştı, aslında tüm yeni öncüller bu nedenle geliştirilmişti.

Onlarla iletişime geçtim ve tesadüfen, hayal ettiğim gibi, teklifleri neredeyse yeniyken bu CAS'ın stokları tükendi, ancak öncü alternatifler hızla sunuldu (5449,5413....)

Bence (neredeyse eminim) mevcut olmayan P2P tekliflerini, teklif ürünü yerine öncülleri sunmak için müşterileri çekmek için bir iddia olarak kullanıyorlar, bu eski bir satış tekniğidir.
Bence bu tedarikçilere P2P hakkında soru sorarak zamanınızı boşa harcamamalısınız çünkü kaynaklarımla 103-79-7'nin Çin'de yasaklı olduğunu tekrar teyit ettim ve evet muhtemelen bazı tedarikçiler risk alıp yasaklı CAS satıyor ancak bu durumda tedarikçiler tanınmış üreticilerdir ve orada yasaklı CAS üretip satmaları imkansızdır, Çin'de bunun ciddi sonuçları vardır ve prekürsör işleri yasaklı bir ürün satmaya zarar verecek kadar büyüktür.

Her neyse, bu sadece benim fikrim ve yanılıyor olabilirim, sadece diğer kullanıcılara zaman kaybettirmek istemiyorum.
Eğer birisi Çin'deki bu tedarikçilerden doğrudan P2P satın almayı başarırsa, lütfen bunu yayınlayın çünkü en azından merak uyandıracaktır.
Teşekkürler.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
Sanırım bazıları... Kardeşim!

blackburn

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
@btcboss2022 Ben de bu konuda onlarla iletişim halindeydim, aynı cevabı aldığımda stokta olmadığını ve listelenen ürünü kaldıracaklarını söylediler...

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Çinli tedarikçilerle 15 yılı aşkın süredir çalışıyorum. Normal satıcılardan satılan yasaklanmış pozisyonlarla hiç karşılaşmadım.
Tüm şüpheli teklifler genellikle bir aldatmacadır.

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Efedrin şu anda Çin'de yasaklı bir ürün mü? Hindistan'da mı?

View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Efedrin saf haliyle BM Uyuşturucu Sözleşmesini onaylayan tüm ülkelerde yasaklanmıştır. Ancak Hindistan ve Bangladeş gibi bazı ülkelerde efedrin içeren ilaçlara ulaşmak mümkündür. Bu tür kaynaklar büyük ölçekli sentezler için uygun değildir, ancak küçük miktarlar için kullanılması oldukça mümkündür. Meth efedrin üretimi D-izomeri şeklinde bir avantaj sağlar.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Sadece saf Efedrin / Psödoefedrin, iyot ve kırmızı fosfor satın alabileceğim herhangi bir satıcı olup olmadığını merak ediyordum. Hapları temizlemek ve kibrit kutularını kazımak yerine.

P2P rotası nispeten biraz iş ve yine de Dextro'yu izole etmeniz gerekecek.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Efedrin içeren bazı ilaçlar Çin'de de mevcuttur. Ücretsiz satış, reçetesiz.

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Kaşları kaldırmadan bunu ABD'ye nereden ve nasıl sokabilirim?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Tabii ki öyle, size bir CAS listesi gönderebilirim ve bunları Çin'den satın almayı deneyebilirim ve göreceksiniz.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Başka bir sahte teklif:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-phenyl-2-propanone-phenylacetone-p2p-cas-103-79-7.2326/

Akashic

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Evet, bir süre önce aynısını aldım, eski yem ve değiştirme