Benzaldehit ve MEK aracılığıyla P2P

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Reaction score
19
büyük ölçekte daha hızlı yol daha iyi samw meksika adamlarını kullanmak gibi

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
Üzgünüm ama bu mesaj hiç mantıklı değil

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Bu makaleyi de buldum ve çok umut verici görünüyor. Görünüşe göre bu yol adli kimyagerler tarafından doğrulanmış. Ama gerçek hayattaki sonuçlarını hiç duymadım. Bu prosedürün genel olarak P2NP Fe/HCl veya nitroetandan bağımsız olmaya yardımcı olabileceğini umuyorum.
Bu konuda başarılı olan var mı?

Raz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
İşte Bölüm 1 makalesinin tamamına bir bağlantı. Her sayfanın 10 saniyelik reklam geri sayımını bekleyerek veya kaydolarak açılması gerektiğinden biraz can sıkıcı. Akıllı telefonumda bir keresinde sayfa kilitlerinin yanlışlıkla her sayfa arasında belirdiğini fark ettim. Yani akıllı telefon her sayfa için 10 saniye beklemeden görüntülemenin bir yolunu sağlayabilir. Ancak 2. Bölüm olduğunu unutmayın

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
amerikalı gopnik bu makaleyi eklemiş. ancak araştırma makalelerine erişmenin kolay bir yolu sci-hub.wf, çoğunuz biliyor olmalısınız.
sadece makalenin DOI numarasını kopyalayıp yapıştırın ve pdf açılsın.
buradaki bağlantı gibi. https://sci-hub.wf/10.1016/j.forsciint.2016.03.034

Eğer bu kağıttaki gibi çalışacaksa, yaklaşık 100 g benzaldehitten 75 g P2P.
MEK çok ucuzdur ve sanırım reaksiyondan sonra kullandığınız 6-10 kat molar fazlalığı damıtabilir ve bir sonraki partide yeniden kullanabilirsiniz. Benzaldehit dışındaki her şey OTC, en çok sevdiğim şey.

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
12
Daha önceki adımların her birinde, adli tıp görevlilerinin sadece ilk yoğunlaşma reaksiyonunda değil, listenin ilerleyen kısımlarında da bir miktar benzaldehit attığını fark eden var mı? Bu reaksiyonla ilgili bulduğum ve profesyonellere ait olmayan hiçbir yazıda birden fazla adımda benzaldehit kullanılmamış ama verim de çok daha düşük. Adli tıpçılar çok daha iyi verim elde etmiş gibi görünüyor. Adli tıp makalesini T'ye kadar takip ederseniz, bir miktar benzaldehit yakıyor olsanız bile verimin çok daha iyi olacağını tahmin ediyorum.