İkame edilmiş katinonlar altında panik ve seziure hissi

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Öncelikle uyarıcıları kötüye kullanmıyorum, bu 2 madde a-PiHP ve NEP hakkında olacak, bunlar benim zamanlamalarım ve dozaj detaylarım, bunların hepsi yaklaşık 3 aylık bir süre içinde

Ciddi bir sağlık sorunum ya da ciddi bir teşhisim yok ama babam diyabetten öldü

Şahsen kratomu DPH veya Chlopheniramine melate içeren öksürük şurubu ile alıyorum, Kratom'u öksürük şurubu ile almanın garip geldiğini biliyorum ama ülkemde bu şekilde tüketiliyor, normal meyve şurubu bana baş ağrısı ve mide bulantısı veriyor

İlk kez a-PiHP 50 mg oral öforiyi hissedin

2. kez a-PiHP 50 mg oral öfori hissettim ve sonra yeniden dozlama biraz rahatsızlık verdi ama çok hafifti ve her seferinde daha da kötüleşti.

3. kez NEP 50 oral ve 30 mg rektal olarak sadece ilk kez hissettim ve yeniden dozlama bana son seferden daha fazla rahatsızlık verdi

4. kez, 5. kez, 6. kez hepsi iki dozla gitti ama 3. kezden sonra hiç öfori yok sadece bunlar
Semptomlar
kaygı
panik atak
nöbet geçirmek üzereymiş gibi hissetmek
titrek
hafif kalp palpasyonları
hafif mide bulantısı
göğüste sıkışma hissi (nadiren)
Ağrılı sağ omuz ağrılı değil, ağırlık kaldırdığınızda ağrılı ve yorgun gibi
baygınlık hissi ve dönüyormuş gibi hissetme ve yeterli uyku olmadığı için başınızı salladığınızda olduğu gibi çökme

ROA'lardan bağımsız olarak kaç kez denersem deneyeyim, benim için öfori mutlu hisler yok, sadece bu semptomlar var

Bu konuda bilgisi olan var mı?

3-MMA gibi ikame amfetaminleri denemeli miyim? Bu sorunlardan kurtulmamı sağlar mı?

Not: Ben meslekten olmayan biriyim, kimyager ya da bilimle ilgili herhangi bir şey değilim.
Not:2 hepsi ranza değildi ve çok güvenilir bir satıcıdan geldi

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
224
Selamlar. Belirtilen dozajlar yüksek ve hatta NEP durumunda ağır olarak kabul edilebilir. Kratom kullanımı göz önüne alındığında, bir miktar çapraz toleransınız olabilir, ancak bunun bu dozları almanızı gerektirecek bir dereceye ulaştığını sanmıyorum. Uyarıcıları kötüye kullanmadığınızı belirttiğinizi göz önünde bulundurarak. Dozajları azaltmaya çalışın ve örneğin 10-15 mg ile başlayın.

m924

Don't buy from me
Resident
Reaction score
17
Dopaminerjik uyarıcıların anksiyeteye neden olduğu bilinmektedir, pirovaleronlar (mdpv, a-pihp, apvp vb.) daha da fazladır. Dürüst olmak gerekirse diğer uyarıcılara geçmenizi tavsiye ederim.