Question Pfizer xanax 2mg şişe ve kutu

mersoz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Sahte haplarımı mühürlü bir xanax 50 sayım şişesine koymak ve ayrıca bir kutu yazdırmak istiyorum. Kutunun boyutlarını ve/veya şişenin mL cinsinden boyutunu bilen var mı?

Teşekkür ederim

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Sadece gerçek xanax al dostum o_O Umarım sahte xannies için aldıkları kötü şeylerle yapılmazlar

mersoz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Kendilerinden satın almak için lisans gerektiren büyük ilaç üreticisinden ilaç sınıfı alprazolam. Uygun ekipman da. Sadece aktif olmayan bileşenler tam olarak aynı değil

View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
İyi :) Lütfen en azından sahte olanları gerçek Alprazolam ile yapın :)

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Bu durumda, tam kutu tasarımını Çin'den temin etmenizi tavsiye ederim.
Tris, Wockhardt veya diğerleri gibi sahte yağsız markalar için etiket ve şişe satan birçok Aliexpress satıcısı var.
Bu satıcıları bulursanız, isteğiniz konusunda size kesinlikle yardımcı olabilirler

mersoz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Tavsiyeleriniz için teşekkürler! Etiket ve kutu tedarik etmeyi hiç düşünmemiştim. Sadece alibaba'dan ilaç şişelerini toplu olarak satın alıyorum, bir etiket basıyorum ve bir çeşit kurcalama mührü ekliyorum. Sadece kutuya Braille alfabesi ekleyemedim. Etrafa bakacağım!

Yapılacak en etik şey değil, ancak yerel olarak satılan xan barlarını görmeye devam ediyorum, bunlar kesinlikle alprazolam ile yapılmıyor ve kesinlikle ilaç üreticisinden tedarik edilmiyor. Daha iyi bir alternatif sunacağımı düşündüm

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Reaction score
680
Deals
65
Sadece gerçek Alpra ile xannies basacağınız sürece bunun için gidin ... bu sahte mücadele bağcıklı hapların durması gerekiyor