Question Eczacılık

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Düzenli ilaç alabileceğim bir online eczane bilen var mı? Antibiyotik vb. gibi? Rx olmadan tabii ki

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Bu yerler "bileşik eczaneler" olarak adlandırılır ve diğer ilaçlarla veya inert bileşenlerle birleştirilmiş belirli reçeteli ilaçları satabilir. Yani demek istediğim, bir bileşik eczanesinin neler satabileceğine bakabilirsiniz ve bu şekilde satın alabileceğiniz şeyler bunlardır. Ayrıca bu işletmeleri bileşik eczaneleri arayarak da bulabilirsiniz

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Ya da en azından bana böyle söylendi. Bu mavi hapları reçetesiz aldım. Örnekler üzerinde bir çalışma yapabilirim. 😄

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Çok teşekkürler!!! Yani reçete sorunu yaşamadan sipariş verebiliyor musunuz? Haplar üretilecek mi?

View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Evet. Ama eczanelerin çoğu birleşik eczanelerdir. Örneğin CVS bir bileşik eczanedir. Reçete olmadan sipariş verebilirsiniz, bunun yerine sağlığınızın yönleri hakkında bir anket olacaktır. Söylemeye gerek yok, eğer anketteki maddelerden herhangi birine sahip olduğunuzu söylerseniz, o maddeyi alamazsınız.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Listede antibiyotik göremedim ve bakteriyel direnç ve aşırı kullanım nedeniyle diğer bazı ilaçlardan daha fazla düzenleniyorlar. Yine de bazı değerli ilaçlar gördüm

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Teşekkür ederim efendim!