Hap Presleri ve Damgalar

topdon223

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, bu web sitesinde yeniyim ve yararlı bir yardım alabileceğimi umuyorum.

Kendi XTC hap organizasyonumu başlatmak istiyorum ancak nereden başlayacağım konusunda hiçbir fikrim yok. Bir seferde yaklaşık 2-3 bin haplık partiler yapabilen iyi bir hap presi, bir damga (bunları nereden alacağım konusunda hiçbir fikrim yok) ve bir hap bağlayıcı edinmem gerekiyor. Presleme konusunda araştırma yapıyordum ve hapları katı tutmak ve daha az MDMA kullanmak için ekstra dolgu maddesi olarak mısır nişastası ve speed veya benzokain gibi bir kesici madde kullanabilirim gibi görünüyor (lütfen, yanılıyorsam lütfen beni düzeltin).
Federallerle çalışan bir şirket tarafından işaretlenmeden veya izlenmeden bu işlem için yeterli bir hap presini nereden alabileceğimi ve nereye sipariş vermem gerektiğini bana doğru yönde gösterebilecek biri varsa. Ayrıca hap şekli için bir hap damgası ve hapların hap olarak kalması için bir bağlayıcı madde (tabii ki).
Yanıtlarınızı dört gözle bekliyorum!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,709
Deals
666
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Alibaba'dan hap presi (TDP5, vb.) satın almanızı tavsiye ederim. Onlar satıyor. Sadece parçalar halinde, 2-3 farklı paket gibi, monte edilmemiş olarak gönderin ve herhangi bir şüphe olmayacaktır. Çinli satıcılar size herhangi bir sorun çıkarmaz.

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Dutchmasters'ınki gibi çift renkli hapların nasıl yapıldığına dair bir fikriniz var mı?

Reaction score
296
Tabletlerin her bir yüzüne farklı bir renk vermek istiyorsanız, tabletlere farmasötik bir cila uygulayabilirsiniz: etil alkol içinde bir boya ile gomalak çözeltisi.

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
başka hiçbir üreticinin aynı Q dans haplarını üretmemesinin bir nedeni var mı? daha yüksek fiyatlar getiriyorlar gibi görünüyor

Reaction score
296
Bence bu, markanın taklit edilmesini zorlaştırmak için bir pazarlama taktiği. Her halükarda, iki renkli tabletlerin üretimi tek renkli tabletlerden daha fazla kaynak gerektiriyor. Ama bu oldukça mümkün. Parçaladığınızda, Q Dance'in içindeki renk tek renkli miydi yoksa iki renkli miydi?

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Söyleyebileceğim tek şey çok zaman ve çaba gerektirdiği. Bir sürü sorunla karşılaşacaksınız! Ama hepsi iyi bir öğrenme eğrisi. Dolgu maddelerinizi, bağlayıcılarınızı ve akışkan maddelerinizi ilerledikçe ayarlamanız gerekecek. Oda sıcaklığı ve nem benimkinde büyük bir rol oynadı. Bağlayıcınızı tüm malzemelerle birlikte kendiniz yaparsanız daha ucuza gelir. Aksi takdirde firmapress'i onaylayabilir ve ona kefil olabilirim. Bunu lfa'dan satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan her şeye ve tabletlerinizin ihtiyaç duyacağı tüm akışkanlaştırıcı ve sertleştiricilere sahip. Burada yeniyim ama evet bu konuda epey bilgim var. Bana pm atmaktan çekinmeyin, elimden geldiğince yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Akışkanlaştırıcı ajan olarak kalsiyum stearat (tüm miktarın <%3'ü). Bağlayıcı madde olarak mikrokristalin selüloz. Başarı için asıl önemli olan tüm maddelerin (akışkan madde, bağlayıcı madde, boya, ana ürün) aynı granüller veya aynı boyutta kristaller şeklinde olmasıdır. Böylece tabletler kolayca damgalanabilecektir.