Hap Tablet presleme kılavuzu

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Reaction score
19
Bu sadece eğitim amaçlıdır.

Hap Presleme kılavuzu

Malzemeler ve aletler:
1. 1mg veya .001g ağırlığında MG Tartı
2. Alprazolam veya aktif bileşen
3. Basın Makinesi
4. Bağlayıcılar
5. Seçim Kalıbı
6. Blender veya Vmixer
7. Elek veya elek

MATEMATİK

Bu sorunun tam olarak anlaşılması için bunu mümkün olduğunca basit tutacağız. 1 g Alprazolam 1000 mg'dır. Her Xanax 2 mg aktif bileşendir. Bu, 1 g Alprazolam başına 500 Xanax çubuğu almanız gerektiği anlamına gelir. Bir Xanax çubuğu 250 mg ağırlığındadır. Karışımınızdaki her çubuk için 248 mg inaktif bileşene ihtiyacınız olacaktır. 500 bar için 124 g bağlayıcı ve 1 g Alprazolam

*1g Alp + 124g Bağlayıcı = 125g/500 (çubuk) = çubuk başına .250

Karıştırma

Alpinizi karıştırmak, sıcak noktalar oluşmaması için göründüğü kadar zor değildir. Dışarıda çok fazla yanlış bilgi var, bu yüzden gerçeği sağlamak için buradayım. Bazı insanlar Tupperware'i 20 dakika boyunca sallayarak karıştırıyor, ancak bu yönteme karşı şiddetle tavsiye ediyorum. ZAVALLI ADAM için daha iyi bir yöntem, mağazadan ucuz bir blender almak, aktif ve inaktifinizi bir araya getirmek ve çalkalarken 10-20 dakika boyunca karıştırmaktır. Daha sonra karıştırdığınız partiyi ince gözenekli bir elekten geçirerek Alp'in topaklanmadığından emin olun. Alprazolam doğası gereği topaklıdır. İyice karıştığından emin olmak için eledikten sonra yeniden karıştırın. ZENGİN ADAM'ın yöntemi de aynıdır ancak ucuz bir blender yerine bir Vmixer kullanır. bu size bin dolara kadar mal olabilir.

Şimdi karıştırdığınız tozlar preslenmeye hazır.

TDP-0 (el kranklı)
Bu makinenin basıncının çubuk yapmayı imkansız hale getirdiğini söyleyen pek çok yanlış bilgi var. Bu makine iş yapar ancak büyük kaslarınız varsa çok fazla manuel çalışma gerekir, o zaman iş yapar, bunlar birkaç yüz avroya alınabilir.

TDP-5 (tek mekanik)

TDP-5. Bu makine muhtemelen presleme söz konusu olduğunda en iyisidir saatte yaklaşık 5000 hap yapabilir ZP-9'a daha ucuz bir alternatiftir aldığınız kalıplar iyi olduğu sürece bu makine işini yapacaktır Avrupa'da genellikle kalıpları aldığım 1 yer var Ldnmetal siz bunu google'da arayabilirsiniz

ZP-9 (döner)

Bu en iyi seçeneklerinizden biridir ancak bazen birkaç 1000'den onlarca 1000'e kadar çıkabilir. Ve tdp0, tdp 1.5, tdp 5 vb. ile karşılaştırıldığında çok büyüktür.

Bağlayıcılar mcc magnezyum stearat konusunda herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, esas olarak tdp0 ve tdp5 kullandım, sadece buraya gönderin, bu kaba bir kılavuzdur, aynı prensip mdma'dan xtc hapları yapmak için de geçerlidir.

Hap pres makinelerini alibaba'da şeker yapma makinesi veya şeker makinesi vb. arayarak bulabilirsiniz, ayrı parçalar halinde alırsınız ve kendiniz monte edersiniz.

Avrupa'daki kalıplar için en iyi site ldnmetal olacaktır

Hazır ciltleme çözümüne ihtiyacınız varsa firmapress'in en iyi seçenek olduğunu söylemeyi unuttum.

Tekrar iyi okumalar dilerim.

Anonymous123

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Rehberiniz için teşekkürler çok yardımcı oldu

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Bunu nasıl yapacağınızı açıklayabilir misiniz?

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Reaction score
19
Neyi açıklamak için neyi bilmeniz gerekiyor? Oranlar verilmiştir

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
10
Ldnmetal'in çok iyi kalıpları var. Aliexpress'tekilerden daha pahalı ama buna değer.

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Tablettpress nasıl kurulur bir rehber yapabilir misiniz

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
46
Benimkini bitirir bitirmez bir nasıl yapılır yazacağım!

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Zaten baktım ve bulamadım

mersoz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
V mikseri ne kadar süreyle çalıştırırsınız? Bağlayıcımın önemli ölçüde farklı yoğunluğa sahip olacağından ve bu nedenle 1 g alprazolam ve 124 g bağlayıcı oranının çubuk başına 2 mg vermeyebileceğinden biraz endişe duyduğum için firmapress bağlayıcı ile gideceğim. Rehber için teşekkürler.

IntrusiveReaction

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
TOPTDP'de çok daha ucuz kalıplar var. Beni anlarsanız eğlenceli kalıpları bile var;) Çok kibarlar. Diğer birçok Çinli şirketten çok daha kibarlar.

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Eğer 10 yıl önce zaman yolculuğu olsaydı xanax'a basardım