Khat tohumları (Cathinone ve Cathine) almayı planlıyorum. Nasıl yetiştirirsiniz?

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Gelecekte bir noktada Khat tohumu almayı planlıyorum. Nasıl yetiştirirsiniz? DEHB'im var ve çoğu zaman araştırma kimyasalları ya da gri pazar ilaçları alamamaktan ve hatta her zaman Monster enerji içeceği ya da kahve alamamaktan bıktım. Kimse bana iş vermek istemiyor ve doktor DEHB'mi umursamıyor ve kahveye bağlı kalmamı söylüyor ve sonra kahve veya Monster bittiğinde canavar ben oluyorum. Khat yetiştirmek zorundayım. Ayrıca, kimse bana iş vermek istemiyor ve üniversiteye geri dönersem kitaplar için para yok. En azından kişisel kullanım için kesinlikle Khat'a ihtiyacım var. İnsanların bana iş vermemesinden bıktım. Khat'a ihtiyacım var! Belki üniversite ders kitaplarını, takviyeleri, spor salonunu ve daha fazla yemeği karşılayabilmek için bundan para kazanabilirim. Khat yetiştirme şansı olan var mı?!

drN1mbis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
12
Ülkemizdeki yerli bitkisidir.
Nem oranı.
Kumlu toprak.
Alkali ph

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Yıllar önce Kentucky'de birkaç bitkisi olan bir arkadaşım vardı ve hiç de bakım gerektiren bir işmiş gibi davranmıyordu. Yine de büyük bir bahçe kurmak çok zaman ve irade gerektirir çünkü her gün ondan koparmak istersiniz, ancak direnmelisiniz

Batwing

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bir kez kurulduktan sonra çok kolay büyürler, tohumdan zor olabilirler, bir klona erişebilecek kadar şanslıydım, bu yüzden tohumdan hiç denemedim.

cybercom24

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
büyüdükten sonra onunla ne yaparsiniz?

WillD

Expert
Reaction score
1,021
Yemen'den gelenlere söyle. Oradan değilseniz, sentetik yolu düşünmek daha iyidir.