Bakla, Saman veya Tohum, altın küp nerede?

8bit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Herkese merhaba! Burayı ne kadar harika bulduğumu söylemek istiyorum. Kimyager olacak kadar havalı değilim (ekmeğimi böyle kazandığım için yemek pişirmek sayılmazsa) ama ilaç kimyası forumlarında ve reddits'te bazılarınızın bilim 😂 dediğiniz sihri gerçekleştirme yeteneğinden birazını özümsemeyi umarak gizlendim. Başlangıç seviyesinin ötesinde herhangi bir şeyi uzaktan sentezlemek için oturup ihtiyacım olan şeyleri öğrenecek sabrım yok ama yine de pusuda bekliyorum, okuyorum, anlamaya çalışıyorum ve hayret ediyorum. Bu sitenin varlığından ve onu bulduğum için gerçekten çok mutluyum çünkü benim gibi insanların sayısına bakınca, internette bunun gibi daha fazla yer olması gerektiğini anladım.

Benim sorum: Geçen bahar haşhaş kapsülleri, saman ve kapsüllerin içindeki tohumlarla dolu bir kese kağıdı topladım. Hasattan önce kurumalarına izin verilmedi, bunun yerine daha sonra kuruttum ve pul afyon hakkında okuduğum her şey hayal kırıklığı yarattığından çay yapmayı planlıyorum. Mantar meraklıları topluluğu myctopia'da morfin sülfat olduğu düşünülen rafine kahverengi toz yapmanın olası bir yöntemi hakkında bazı şeylere rastladım ve ilgilenen varsa gidip raporlarını bulup yayınlayacağım. Her neyse, baklalarımı topladığımda çoğunda tohum vardı ve bu yüzden bakla ve saman çuvalım da tohumlarla dolu. Bazılarını tekrar ekmek için saklayacağım ama bu beni alkaloid elde etmek için bakla/samanın mı yoksa tohumların mı daha iyi olduğunu merak ettirdi. Haşhaş tohumu çayının farmakolojik olarak aktif olmasının tek nedeninin, tohumların dışını kaplayan ve aslında sihri yapan şeyin tohumlardan gelen bitki maddesi olduğunu okuduğumdan neredeyse eminim - tohumların kendileri inaktiftir. Yararlı olan her şeyi iyi bir şekilde kullanmak istiyorum, bu yüzden muhtemelen her şeyi kullanacağım ama bakla ve saman temelde tüm enchilada mı? Teşekkürler!

En3ma

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yıkanmamış tohumlar ve kabuğun iç kısmındaki kalıntılar alkaloidlerinizin en güçlüsü olacaktır, bunu posa izleyecektir. ancak sapları göz ardı etmeyin!

Ben baklaları ayrı ayrı kırmayı, ardından sap ve baklaları mutfak robotuna atmayı tercih ediyorum. O sırada yaklaşık 15-20 tanesini (büyüklüğüne bağlı olarak) sıcak su ve %10 limon suyu dolu bir tencereye atardım. Blenderdan geçirmediğiniz tohumları (blenderdan geçirirseniz düpedüz iğrenç olduklarını gördüm) en son atın.

Çayınızı 15-20 dakika boyunca tam kaynama noktasında tutmaya çalışın, ardından ocağı kapatın ve soğumaya bırakın.

15-20 kapsül tüm aile için çay yapacaktır, özellikle safsanız dikkatli olun, çünkü bu kolayca 4 orta dozdur.

Size uygun bir içki bulun. Ben diyet kolanın işe yaradığını gördüm. Tadının hoş olduğunu söyleyen birini hiç duymadım.

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Poppie güzel bir kapsüle sahip olduğunda, sadece sapını ve kapsülünü kesin ve sıcak su ve az miktarda asit asetik veya sitrik ile blendere atın.

Fenster

Don't buy from me
New Member
Reaction score
31
Her şeyi karıştırıyorum, ardından hafif asitli suda pişirerek "çayı" hazırlıyorum, ardından katı maddeleri bir kumaş parçasından süzüyorum, böylece tüm ürünleri sıkabiliyorum. Daha sonra tüm suyu buharlaştırıyorum ve elimde kahverengi kristal bir pul kalıyor. Bana 3 gramın bir doz olduğu söylendi lol! Bende bir buçuk gram vardı ve sertleşip kaşınıyordum. Ciddiyim, etki gücü çok değişebilir. Ben eski bir eroin kullanıcısıyım ve haşhaşlarım beni her yıl kıçımın üstüne koydu. Öngörülemeyen sonuçlarla pul sigara içiyordum, bu yüzden geçen yıl onları yarım gramlık kapaklara koydum çünkü tanrım haşhaş çayı içmek kabus suyu.

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
11
Poppys'i tohumları olmadan karıştırıyorum.
Gece boyunca soğuk suda bekletiyorum.
Sonra tencereye biraz sirke koyup 1-2 saat kaynatıyorum

Sonra tüm baklaları tencerede eziyorum ve afyon benzeri bir madde elde edene kadar sıvıyı azaltıyorum
bunu birkaç kez (3-4) tekrarlayabilir ve daha fazla afyon elde edebilirsiniz

one5one

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0

Yapmaya çalıştığınız şeyi çok detaylı bir şekilde açıklayan harika bir kitabım var ve bu kitabı afyon haşhaşıyla ilgili herhangi bir şey öğrenmek isteyen herkese tavsiye ederim. Kitabın adı Jim Hogshire tarafından yazılan "Kitleler için Afyon". Amazon'da bulabilirsiniz. Kitleler için Afyon bence okunması gereken bir kitap. Çok bilgilendirici ve kolay okunuyor. İyi şanslar!!!

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Çok ucuz OTC kimyasalları ile çok basit morfin ekstraksiyonu: https://en.wikipedia.org/wiki/Calcium_morphenate
Tohumlar atılmalı veya ekim için saklanmalıdır, Saplar az miktarda alkaloid içerir, ancak baklalara göre farklı oranlarda ve daha az arzu edilir,

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
Hogshires'ın kitabı bunu haritaya koydu, ancak "kompot" (sp) başladığı yerdir. İlaç şirketleri de hemen hemen aynı süreci kullanıyor. Kabuklar olgun ve kuruysa, tohumlar etkisizdir. Alkaloidler kabukların içindedir. Gücü değişebilir ve geçmişini bilmediğiniz kapsüllerden şüphelenin. SKF'nin ne bulabileceklerini görmek için bazı tohumları nüksettirmesinden ve genetik üzerindeki etkinin düşük morfin, yüksek thebaine haşhaşları olmasından beri yüksek thebaine (paramorfin) kapsülleri var. Yeni Zelanda bunları büyük ilaç firmaları için oksikodon, hidromorfon, narkan vb. yapmak üzere yetiştiriyor ancak bir laboratuvar olmadan oldukça işe yaramazlar. DEA ve yoldaşları, haşhaşları daha az çekici hale getirmek için onları bununla seyreltmeyi çok isterler, sadece söylüyorum. İyi baklalarınız varsa, tabanındaki düğümü kesin ve tohumları bir kilitli poşete dökün. Kabukları parçalayın ve kahve öğütücüsüne koyun. 2 veya 3 öğütücü dolusu genellikle yeterli olur. Fincana boşaltın, öğütülmüş baklanın üzerine ~ fincan sıcak su dökün, karıştırın ve bekletin. İlk çekişte %95 elde edeceksiniz. Süzgeçten geçirin. sıkabildiğiniz kadar su sıkın ve tadını çıkarın. Endüstriyel ölçekte sıvıya kireç ekleyebilirsiniz ve alkaloidlerin çoğu çöker. Sıvı kalsiyum morfinatı dökün ve amonyum klorür ekleyin. Ham morfin freebase çökecektir, ancak göründüğünden daha fazla iş