4MMC sentezi için Potasyum Permanganat (KMnO4)

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
4-Methylpropiophenone'a kolaylıkla ulaşamadığım için araştırmaya başladım. Erowid'de KMnO4 kullanarak Methcathinones veya MCAT olarak adlandırdıkları şeyi yapmak için eski bir Rhodium makalesi buldum. Sınırlayıcı faktör psödofedrin kullanımı.

Saf pseudephedrine için bir kaynak bulmayı gerçekten çok isterdim.

Her neyse, Potasyum Permanganat'ı tedarik etmek kolay olduğundan, bu yaklaşım hakkında bilgisi olan var mı diye sormak istedim.

Teşekkürler

downunder175

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bu reaksiyonu 25 yıl kadar önce bir ya da iki kez yapmıştım ve rodyumdan da elde ettiğime oldukça eminim! Rodyum yaşlanıyor! Dürüst olmak gerekirse, ürününüz bu reaksiyonun sahip olması gereken büyük su seyreltisinde kaybolabilir, ancak işe yarar ve permanganat kolayca elde edilir. Methcathinone'un etkilerini çok zayıf buldum, o zaman yine büyük olasılıkla tam olarak reaksiyona girmedi ve hala psedeo! Yeni başlayanlar için iyi bir reaksiyon ama psödofedrin bulma konusunda iyi şanslar.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Teşekkürler.

Sanırım asıl sormak istediğim soruyu cevapladınız.

Heineken

Don't buy from me
Member
Reaction score
55
1 kez görmek vay be .
kendiniz 4metilenopropiofenon yaptınız

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
Artık kimse efedrin veya pseseudoefedrin satmak istemiyor, Çinliler bile korkuyor. Biri size satmaya çalışırsa bu bir aldatmaca olabilir. Sadece benzaldehitten kendiniz üretin veya sentezleyin

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Deals
5
Çin'de hiçbir tedarikçi efedrin veya psödoefedrin tedarik edemez çünkü bu yasaklanmış bir üründür ve tedarik edebiliyorsa yalancı olmalıdır.