ADB-BUTINACA'nın Etki Gücü

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
ADB-BUTINACA'yı bir satıcıdan aldım:

ama ADB-BUTINACA'nın potensinin mg aralığında aktif olacağını sanıyordum? Doğrudan gram olarak tadıyorum, hiç etkisi yok, kazıklandım mı? yoksa aslında güçlü etkiye sahip başka bir CAS numarası ADB-BUTINACA var mı?

Selassi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
Kesinlikle gram aralığında değil.
Bence bir gram abd-b yutarsan ölürsün hehehe

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
Adbb iyi mal. 5cl'den daha zayıf ama en iyisi. MG sizi uçurur

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
az önce bir gram daha aldım, hiçbir şey olmadı, sanırım Çin satıcısı artık sadece düşük kaliteli ürünler satıyor

Selassi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
Yasaktan bu yana pek çok satıcı kalitesiz mal satıyor

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
sigh.... bunu kendimiz yapacağız

Selassi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
Evet, kendi sentezinizi yapmak daha iyi, o zaman neye sahip olduğunuzu bileceksiniz

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
tam olarak

Ayrıca bu kişiler gibi "6cl daha zayıf / 4f abd daha güçlü" vb. demekten vazgeçmeliyiz çünkü nesnel bir "güç" veya ölçek yoktur, hepsi öznel deneyimlerdir. tanımı gereği nitelikseldir, ölçek yoktur, yalnızca niceliksel ölçeklenebilir

Selassi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
Bazı noidler diğerlerinden daha zayıftır. Hepsi reseptör aktivitesi/afinitesi üzerinde biraz farklı davranır.

Burada sentetik noidler hakkında çok ilginç bir yazı var:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/common-pathway-for-cannabinoids-syntheses.1484/

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
nesnel bir ölçek yok, bu tamamen spekülasyon. sentez bilimdir ve bilim bir şeyleri kanıtlayabilir veya çürütebilir, öznel deneyim kanıtlayamaz.

daha önce de belirtildiği gibi, bir noid etkilidir ya da değildir. bazen JWH içersiniz ve sonra vücudunuz aynı şeyi hissetmek için daha fazlasına ihtiyaç duyar, bu yüzden ABD FUBINACA'ya veya başka bir şeye geçersiniz ve vay canına saf sihrin en iyi noid olduğunu düşünürsünüz ama değildir, alışkanlıktır.

Bilimde noid gücü için tek objektif ölçek, CB reseptörleri üzerindeki EC50 gücüdür. ancak sentezi kendiniz yapmazsanız, çoğunlukla tebeşir, safsızlıklar ve çöp kimyasalları olduğundan, gerçekten uygun bir EC50 testine sahip olamazsınız.

Selassi

Don't buy from me
Resident
Reaction score
53
Evet, bu konuda kesinlikle haklısınız, deneyime dayalı bilgi çok özneldir.

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Deneyime dayalı bilginin çok öznel olduğu ve doğal ya da sentetik fark etmeksizin toleransın çok hızlı oluştuğu konusunda hemfikirim.
Ancak alınan mallar çok düşük ve hiç etkisi olmadığını söyleyebilirim, uyuşturucu kullanıcısı değilim ve yıllarca marihuana veya diğer şeylere dokunmadım,
EC50'yi hiç duymadım ve biraz araştırma yaptım, satıcı nasıl yapılacağını önerebilirse testi yapmak isterim, ancak etrafa baktığımda kesinlikle hiç kimse sadece gücü test etmek için yaptığım gibi ADB-BUTINACA'da gram "YEMEZ"

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Çok yakında burada sentetik kannabinoid pazarının açılmasını dört gözle bekliyorum. Burada bu kadar çok uzman olmasına rağmen bunun neden gerçekleşmediğini hala merak ediyorum. Bir şey daha, lütfen sadece güvenilir satıcıları gönderin çünkü bu foruma güveniyoruz ve bana göre bu günlerde yasal Çinli satıcı yok

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4

tamamen katiliyorum... çi̇n pazari çöpe gi̇tti̇, bi̇nlerce dolar dolandirildim... eski̇si̇ gi̇bi̇ yapamiyorlar...
bence burada sertifikalı satıcılar listesine ihtiyacımız var. bu forumdaki uzmanların sayısı çılgınca... .

Bunu gerçekleştirebilir miyiz?

malayboy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Çin tedarikçisinin bazılarının hala geçerli olduğundan şüpheleniliyor, şu anda hala onları doğruluyorum, herhangi bir güncelleme Malezya Grubumda olacak

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
bana haber ver kardeş... potansiyel toplu siparişler için yasal bir tedarikçi arıyorum. :D

flightrcs

Arested
Member
Reaction score
50
Merhaba, benim ADB Sarı fişek! Doğrudan Çin Ana hammaddelerinden kendimiz üretiyoruz, ancak başarı için bazı bilgilere ihtiyacınız var, elbette ipuçları ve püf noktaları için bana sorabilirsiniz, bundan sonra bu foruma katkıda bulunmak için buradayım, herhangi bir örnek veya hatta sipariş için benimle iletişime geçebilirsiniz!

Şimdiden teşekkürler @TONI

flightrcs

Arested
Member
Reaction score
50
İyi akşamlar kardeşim! ADB Kral! 5CL arkadan geliyor! ADB Düşük dozda deli gibi vuruyor, hemen uyuyacaksın! 5CL çılgın coşku içindir, eğer ikisini karıştırırsanız başka bir seviyeye geçersiniz! Ne demek istediğimi anlamanız için size bir test gönderebilirim!

Şimdiden teşekkürler @Tony!

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
156
5CL, adbb'den %30 daha güçlü olduğunu düşünüyorum.
Bu benim adbb ve 5cl ile yasaklanmadan önceki ve şimdi kitlerle olan deneyimimdi.
Kitten 5CL yaparak daha iyi değer elde edersiniz.