CWE'nin toz haline getirilmesi?

Corleone

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba,

Şimdiden özür dilerim çünkü belki sorum burada daha önce sorulmuştur ama hiçbir şey bulamıyorum.

Sadece Parasetamol ve Kodein (500mg/30mg) içeren bir ilacın CWE' sini yaptıktan sonra bunu toz halinde alıp alamayacağımı bilmek istiyorum.

10 tableti ezdim, böylece 5 gr Parasetamol ve 300 mg Kodein Fosfat elde ettim, sonra suya koydum, sonra buzdolabına koydum ve hepsini süzdüm ve çok berrak bir su elde ettim, bu yüzden mükemmel Sorun şu ki tadı imkansız kimse onu tüketemez Düzinelerce şurup ve Fanta ile karıştırmayı denedim ama işe yaramıyor, bu yüzden onu bir toza indirgemek ve boş kapsüllere koymak ve yutmak istiyorum.

Bu yüzden, Bir tava aldım ve sıvımı buharlaşmaya bırakmak ve ısı nedeniyle Kodein'i yok etme riskini almak yerine tavayı suyla doldurdum ve bu suyu ısıttım ve üstüne bir kase yüzdürdüm (hangi malzeme olduğunu bilmiyorum ama ısınıyor, bu yüzden iyi iletiyor) o zaman çok uzun sürüyor çünkü Buharlaşma düşük ısı ile temas halinde değil, düşük ısıda bir su banyosu ama birkaç saat sonra çalışıyor, kasede artık sıvı yok ama kasenin kenarında beyaz izler var, bu yüzden bir jiletle bu izleri kurtarıyorum ve biraz koka benzeyen beyaz bir tozum var...

Tadı iğrenç ama benim sorum şu: Bu gerçekten Kodein Fosfat tozu mu yoksa başka bir ürün mü?

Ne elde ettiğimi bilmiyorum, belki de buhar kodeindi, ama buharlaştırdım ve beyaz bir toz elde ettim (yaklaşık 250 mg).

Bu doğru yöntem mi yoksa sıvı Kodeini toza indirgemek için doğru yöntem nedir?

Çok teşekkürler ;)

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,734
Deals
1
Merhaba. Sanırım evet. Şüpheleriniz varsa, ürünü Mandelin reaktifi veya erime noktası belirleme prosedürü ile kontrol edin.
Kodeinsiz bazın kaynama noktasının 250 derece olduğunu sanmıyorum.

Ayrıca bu konuyu öğrenip işinizi kontrol edebilirsiniz.

Last edited: