Tozların katıya dönüştürülmesi (opiatlar)

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
İki büyük opiat/fent açık hava pazarı arasında yaşıyorum. Bir pazarda Xylazine, benzos, dormin uyku hapları, kinin formu gibi çeşitli maddelerle yoğun bir şekilde kesilmiş mallar var. Toz halinde geliyor. Açıkçası tonlarca kesilmiş madde var ama birbirlerini güçlendiriyorlar. Diğer pazarda, insanlar sadece parça satın alıyorlar. 20 dolarlık parça ile bir dormin hapı veya yarım gram veya tam gram... ikisini de denedim, benzer güçte olduklarına inanıyorum. Tahminimce fent satın alıp içine kesik, eroin, nitazen ya da her neyse ekliyorlar ve sonra bir şekilde kaya formuna geri getiriyorlar. Bunu yapmanın (kesim eklemek) ve bir şekilde kaya formuna geri dönmenin birkaç yöntemini duydum. Bu konuda deneyimi olan ve basit bir yol bilen var mı? Açıkçası satıcılar için mümkün olduğunca kesilmemiş halde tutmak en iyisi ama bazı alanlarda rekabetçi kalmak için bazı şeyler eklemek şart...... (birisi bir keresinde iyice karıştırmayı ve ardından güçlü hidrolik pres kullanmayı veya bir kapıya sıkıştırmayı önermişti). Mekanik olarak yetkin değilim bu arada)