Yasak öncesi Katinonlar. Çoğaltılamıyor. [bounty!]

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
51
Başlamadan önce:

mocnykutas, @oxoxoxo @$!$] ve diğer ilgili hesaplar kimseye yardım etmek için kullanmıyor. bunun yerine: "polonya'da nasıl kolay yapılır laboratuvar ekipmanı yok büyük ölçekli 3 saat" lütfen bu başlıkta STFU. rahatsız edecek başka bir tane bul!

----------------------------------------------------------------

Burada hala yasak öncesi mallarım var (yasaktan önceki son gün birkaç k aldım.

Bunca yıldan sonra (yaklaşık 4,5 ya da daha fazla, şu anda piyasadaki herhangi bir 3/4 mmc'
den mümkün olan her şekilde dahaiyi performans gösteriyorlar.

----------------------
IMGUR'u kullanmaya başladım çünkü ikinci resim zaten çöktü ("sorunlarla karşılaşıyoruz") 256 piksele yeniden boyutlandırmayı denedim ama aynı hikaye. umarım Heissi(@HEISENBERG) hız sınırlayıcıyı biraz düşürebilir ve 3 harfli aramaları da etkinleştirebilir, bu da neredeyse tüm çözücüler, maddeler vb. 3 karakterli olduğu için büyük bir eksikliktir
---------------------

https://imgur.com/zAxPvie

Burada bu malı veren kimseyi görmedim veya Hollanda'daki "sahnede" görmedim.

Çok iyi bakın (yapı, dolgunluk vb.)

https://imgur.com/pqDXvYS

Oh adamım, gorgious

https://imgur.com/0l2ghjE

ve tekrar

https://imgur.com/3CuE8Vz

----------------------------------------------------
Şimdi "eğlenceli" kısım
---------------------------------------------------

Elde ettiğim şey bu (şanslı bir günde)

https://imgur.com/ropYLCl

Bu şeyleri öğrendiğim ve sizlerden biraz yardım aldığım için mutluyum ve şimdi nihayet bir şeyler üretebiliyorum.

https://imgur.com/HliO75A

Başka bir tane

-------------------------------------------------

Aşağıdaki en yakın olanı (nasıl olduğunu bilmiyorum, bazı hatalar ve işler ters gitti ama şanslı bir gündü).
(HİÇBİR ŞEY yapmadığı gerçeği dışında. Muhtemelen bromoketon olarak yeniden kullanılabilir
:ROFLMAO:

https://imgur.com/dwPWkk9

------------------------------------------------

O zamanlar bu maddenin nesi farklıydı (sanırım Çinliler yaptığında ve bazen kedi sidiği tadında bir şeyler aldığınızda, ama kedi sidiği bile bugünkünden daha iyi çalışıyordu.

bir yerlerde bazı enantiyomerler, izomerler, rasemik her neyse (ya da öyle),
ya da farklı çözücüler kullanmışlar ve/veya amonyak kullanmışlar... en çılgın hikayelerle karşılaştım).

----------------------------------------
Kim bir şey biliyor?
-----------------------------------------------

Meydan Okuma

Amacım bu yasak öncesi şeyleri yapmak. Görünüşe göre bazı eksik bağlantılar, gizlenmiş veya paylaşılmamış bilgiler var (kasıtlı olarak)

NASIL OLDUĞUNU BİLEN VE AÇIKLAMAYI BENİMLE PAYLAŞAN (pazarlığa açık) VE GERÇEKTEN ÜRETİLEBİLİR OLAN 1250 EURO ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR

Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
51
HIGGS'in kendisi! Hızlı yanıtınız için teşekkürler

Evet, ama buradaki laboratuvar sadece "var olup olmadığını" kontrol ediyor. Bunu da kendim yapabiliyorum ve çoğu test reaktifine sahibim. Burada benim için analiz edip bana sonuç gönderebilir misiniz diyebileceğim bir laboratuvar yok. Adli tıp bile bunu yapamaz. Araba kazalarında bile tespit edemiyorlar.

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Reaction score
15
Size gerçekten bir cevap veremem, sadece muhtemelen aynı 3-mmc olduğunu tahmin ediyorum, süslü izomer ayrımı veya bunun gibi bir şey yok. Muhtemelen sentezlenme ve yıkanma ya da yeniden kristalize edilme şekliyle ilgilidir. Belki eski malzemenin bir kısmı da oksitlenmiş ve bu da ona başka bir doku kazandırmıştır. Bu arada AB'den misiniz?

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
51
Teşekkürler. Dokusu değişmedi.
Ayrıca, torbalar vakumla kapatılmıştır.

Evet, sorum bu 😄

Diğer sorunuz için: resimlerin arasını okuyun 🤔😉

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Reaction score
83
forumda syntheisi uzmanı ile yardım isteyin efendim u nasıl yaptığımı ve para kazandığımı bileceksiniz zamanımı kaybedeceğim
Para kazanabileceğinizi biliyorum xD Berlin 777 belki veya btcboss2022 size ücretsiz yardımcı olacaktır xD, belki çok zamanı vardır veya sadece meth üretiminde yardımcı olmak için, örneğin 25 bin dolarlık bir fiyatı vardır. Madem var neden sentezlemek istiyorsun xD Kardeşim ben bu forumdan herkese yardım etmek zorunda kalsam hayatımı kaybederim. Ben burada sadece takipçiyim, hiçbir tartışmaya katılmıyorum ve bb grubunun videosunun hayranıyım, hepsi bu.

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
51
En uzun cevabı senin yazdığını biliyor musun?

Paraya ihtiyacım yok. Öğrenmek ve eğlenmek için varım. Ayrıca boş zamanlarımda binlerce kişi tarafından ücretsiz olarak kullanılan (desteğe de ihtiyaç duyan) açık kaynaklı yazılımlar yazıyorum.

Belki de fark budur 🤫

Morda

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
Bilinenlere göre, Dragon Eric (evet "daha sonra dolandırıcı olan" / uzun hikaye görünüşe göre hesaplar ele geçirildi bla bla bla ...) ve diğer büyük Çin tedarikçisi, hiçbir zaman saf 4mmc tedarik etmedi, bu bir karışımdı.

Farklı bir kovanda Eric'in yanlışlıkla (ya da kasıtlı olarak) bazı bilgiler paylaştığı ve bu bilgilerin hızla silindiği bir gönderi okuduğumu hatırlıyorum. 70/20/10 ve 80/20 oranlarını belirtiyordu. O zamandan beri bu konuyla ilgili devam eden bir tartışma vardı. Tam olarak ne olduğunu aklımda tutamıyorum. Birine yardımcı olacaksa eski konuşmayı aramayı deneyebilirim.

Hatırlayan varsa, Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "aynı" ama biraz farklı verity'ler satıyorlardı.

ayrıca görünüşe göre "Eric formülü" birkaç yıl önce çok yüksek bir fiyata satışa sunuldu, gerçek mi yoksa başka bir dolandırıcı mı olduğundan emin değilim.

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
27
Ayrıca birinin Çin'den gelen 4mmc'nin saf olmadığını, 3mmc ile karıştırıldığını söylediğini gördüm, ancak bunu destekleyecek bir kaynağım yok.

ancak şu anda hiçbir şeyin Çin mephedrone'unu yenemeyeceğini kontrol edebilirim, kimyager değilim ama şimdi eskisinden bu kadar farklı olan nedir?

Sanırım daha önce yapabildiğiniz gibi şimdi de süper yüksek kaliteli bir ürün yapabilirsiniz.

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Reaction score
12
Bu, ABD'deki 'kırmızı ve siyah' meth ile aynıdır. 90'ların boku bugünkünden daha çılgındı, çok fark yaratıyor

hotdogfrenchfries

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Peki, bunu analiz ettirdiniz mi? Belki Kykeon Analytics'i deneyebilirsiniz?

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
Oldcool 4MMC, 3/4MMC'nin karışımıdır, ancak aslında insanların 3MMC'yi tercih ettiğini görüyorum çünkü insanlar saf meph'in hızlı sakin etkilerinden daha fazla stimülasyon hissi istiyorlar, ayrıca bazı insanların öğretmen aradığını görüyorum, ilgilenen varsa bana PM gönderebilecek çok deneyime sahip eski bir kimyagerim

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
27
bu bi̇lgi̇yi̇ bi̇r yerde de görmüştüm ama 3mmc daha hizli olan deği̇l mi̇? 4mmc hızlı olmasa da çok daha fazla uyarıma sahip

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
3mmc daha çok meth'e benzerken 4mmc daha çok mdma'ya benzemektedir

MarzipanDreams

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Deleted

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
Evet, bu sadece bir teori değil, propiyonik klorür ile toulenin asetilasyonu yapıldığında ortaya çıkan keton karışımının %80-90 4MPF ve diğeri 3MPF olduğu kanıtlanmıştır, eğer enantiyomerleri bölmek için saflaştırılmazsa ve olduğu gibi kullanılırsa ortaya çıkan mephedrone bir izomer karışımıdır

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
51

Attachments

• kX4Yyoup0A.jpg
    kX4Yyoup0A.jpg
    169.2 KB · Views: 55
  • bOylJDTkIt.jpg
    bOylJDTkIt.jpg
    134.8 KB · Views: 57
  • mCZ0FQOhPS.jpg
    mCZ0FQOhPS.jpg
    171.4 KB · Views: 42
  • w37MFVTGpO.jpg
    w37MFVTGpO.jpg
    84 KB · Views: 39
  • W0PrLhxVaA.jpg
    W0PrLhxVaA.jpg
    120.7 KB · Views: 55

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
3MMC'nin sentezi 4MMC'ninkine benzer, sadece başlangıç ürünü ikame edilir. 4MMC'yi denediniz mi? Bence hemen 4MMC yapabilecekken 3MMC yapmanın bir anlamı yok.

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
51
Cevabınız için teşekkürler.
Evet. İkisini de yaptım. Ancak 2b3m'nin bulunabilirlik sorunları nedeniyle şu anda 4mmc yapıyorum.

Ancak, yukarıdaki ürünün yanına bile yaklaşamıyor.

leopard12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Resimleri göremiyorum, başka kimsede bu sorun var mı?