Aus'a Öncül

prockey1

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Bu yanlış bölümdeyse özür dilerim

Avustralya'da Çin'den gelen ön imleçlerle başarılı olan var mı merak ediyorum, burada dolaşan birkaç satıcı ve ayrıca her türden ön imleç satan net web siteleri var
Bu tür satıcılarla deneyimi olan var mı, yasal görünüyorlar ama bir şeyin gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu bilirsiniz.....

herhangi bir görüş takdir edilir

prockey1

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Yazımı anladığınızı sanmıyorum.
Bu forumdaki ve genel olarak darknet'teki satıcılardan Avustralya'ya ön imleç sipariş eden olup olmadığını soruyordum. Web sitelerini clear net üzerinde çalıştıran ve dünya çapında nakliye ile ön imleçlerin reklamını yapan birkaç kişi var

zoom

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0

prockey1

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Özellikle Sara, WendyDreamer ve marywin

Daha önce onlardan alışveriş yapan var mı?

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Deals
5
Bana ihtiyacınız olursa haber verin
Araştırma kimyasalları sağlayabilirim
Avustralya'ya

maloo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Çin'den aus'a başarılı bir şekilde ürün temin edebileceğinizi doğrulayabilirim. Ancak bu belirli tedarikçilerin güvenilirliği hakkında bir bilgim yok. Göndermeden önce sadece aşı ile mühürlüyorlar ve balmumu ile mühürlüyorlar. Ne arıyordunuz?

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Reaction score
113
Deals
53
AUS'a başarılı bir şekilde öncül madde sattığını söyleyen çoğu insan dolandırıcıdır - sadece para alırlar, ürünü gönderirler ve gümrük tarafından alınırsa SİKTİR SİZİ derler çünkü bunu kimseye bildirmeyeceğinizi bilirler - onları sadece böyle bir forumda anlatabilirsiniz ama kim mahkemeye gidip bok varilleri sipariş ettiğini söyleyecek?

Şerefe kardeşim