Mefedron için 2b4mp öncülünün hazırlanması (iki farklı yol)

Madre

PR manager
Reaction score
130
Biraz Mephedrone yapmakiçin önce 2b4mp'ye ihtiyacınız olacak.
Size evde hiç uğraşmadan nasıl 2b4mp yapacağınızı göstereceğiz!

Bu, 2b4mp'nin nasıl pişirileceğinin ilk yolu, ikinci yol yakında geliyor.

Gerekli reaktifler:
  1. 4-metilpropiyofenon
  2. Hidrojen bromür %46-48
  3. Hidrojen peroksit %37
  4. Sodyum bikarbonat (kabartma tozu)
  • Bu sentez kavanozlarda veya bardaklarda yapılabilir.
  • Karıştırmak için 1 ml'lik uzun bir şırınga kullanabilirsiniz.

Adım 1
Bir bardağa 100 ml 4-metilpropiyofenon dökün ve 80 ml hidrojen bromür ekleyin.

Adım 2
Bir şırınga kullanarak 36 ml* (bu miktar porsiyonlara bölünebilir) hidrojen peroksit dağıtın. Şırıngaya, hidrojen peroksiti bardağın dibine enjekte etmeye yetecek uzunlukta bir tüp takın.

Adım 3
Bu adım el becerisi gerektirir. Bir elinizle şırınga ile hidrojen peroksiti damla damla ekleyin. Diğer elinizle karışımı karıştırın. Reaksiyon sırasında karışımın ısınmaya başladığını göreceksiniz. Her hidrojen peroksit ilavesi bir gösterge vermelidir. İlk başta karışım kahverengi olacak ve bir süre sonra rengi değişecektir. Bir sonraki parti reaksiyona girdikten ve bir reaksiyon ve renk değişikliği gördükten sonra, bir sonraki hidrojen peroksit partisini ekleyin. Tüm hidrojen peroksit bitene veya karışımın rengi değişene kadar devam edin.
Karışımı iyice karıştırın ve bir sonraki adıma geçin.

Adım 4
Bardağa 250 ml soğuk su dökün ve iyice karıştırın, kristalleşmeyi görebilirsiniz. Tüm tortunun döküldüğünden emin olmak için karışımı bir saat bekletin.

Adım 5
Elde edilen 2b4mp kristallerini gevşek bir bezden süzün. Kristaller büyüktür ve iyi filtrelenmiştir. Dikkatli olun, kristaller çok yakıcıdır ve tahriş edici bir göz yaşartıcı gaz yayar. Daima eldiven giyin ve havalandırılmış bir alanda çalışın. Maske ve güvenlik gözlükleri tavsiye edilir.

Adım 6
2b4mp durulanmalıdır. Bir bardakta 20 gram sodyum bikarbonatı (karbonat) 250 ml suda çözerek bir çözelti hazırlayın. Elde edilen 2b4mp'yi çözeltiye ekleyin ve iyice karıştırın. Eğer topaklar varsa onları kırın. Kristalleri bardakta bırakarak çözeltiyi gevşek bir bezle bardaktan boşaltın. 250 ml soğuk su ekleyin. Bir kez daha iyice karıştırın ve kristalleri süzün.

Adım 7
b4mp kristalleri havada, muhtemelen bir fan altında, sıcaklığı 20ºC'yi geçmeyen konut dışı bir alanda kurutulmalıdır veya klima altında kurutabilirsiniz. Kristallerin yakıcı olduğunu ve gözyaşına neden olan bir gaz yaydığını ve sıcak bir odada bu etkinin arttığını unutmayın.
Kuruduktan sonra, 2b4mp hermetik olarak çok katmanlı plastik sargı veya torbalarda paketlenir. Serin bir yerde saklayın.

İşte bu kadar. Artık 2b4mp'ye sahip olduğunuza göre, kolayca Mephedrone pişirmeye başlayabilirsiniz. İyi şanslar!

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
Tekrar teşekkür ederim! ! 🫡🫡

OutLaw

Don't buy from me
Resident
Reaction score
131
Daha önce size 2b4mp 'nin nasıl yapıldığını göstermiştik. Bu yöntem iyi ve basit bir yöntemdi,
ancak sizeMephedrone için 2b4mp sentezlemenin başka bir yolunu sunmak istiyoruz.

Buz
luasetik asit içinde elementel brom ile b romlama

Reaktifler:
  1. 4-Metilpropiyofenon
  2. Brom
  3. Buzul Asetik Asit (GAA)
Bu sentez, kalın duvarlı 1 litrelik termo cam şişede veya vidalı kapaklı ve geniş boyunlu plastik şişede gerçekleştirilebilir.
Daha sonra 2b4mp kristallerini dar boğazdan dışarı çıkarmak çok zor olacaktır. Şişeyi 1/2 oranında doldurun, aksi takdirde kapak tutmayacaktır.

1) 100 g 4-metilpropiofenonu bir kavanoza dökün ve üzerine 300 ml buzlu asetik asit (GAA) ekleyin.

2) Ardından cam bir beherde 100 g brom tartın. Brom ile çalışmak için eldiven giymek gerekir, yıkanmaz! Herhangi bir şeye bulaşırsa, atılması gerekecektir. Ayrıca brom kahverengi bir gaz olarak buharlaşır, beherin üzerini daima bir kağıt parçasıyla örtün.

3) Bir sonraki adım el becerisi gerektirecektir. Bromu dikkatlice şişeye dökün ve şişeyi dairesel hareketlerle karıştırmaya başlayın. Ancak hiçbir şekilde sallamayın! Karışımı ılık su dolu bir kapta hafifçe ısıtabilirsiniz. Reaksiyonun başladığını kesinlikle fark edeceksiniz, şişedeki karışım ısınmaya başlayacak ve şişe gazla dolacaktır. Bir gösterge oluşacaktır. Renk kahverengiden sarıya dönüşecektir. Reaksiyonun kontrolden çıkmasına izin vermemek için, göstergeden sonra şişenin soğuk su dolu bir kaseye süpürülmesi önerilir.
Şişenin içindekileri 30 dakika boyunca her 1-2 dakikada bir kuvvetlice karıştırın.

4) Daha sonra şişeye 500 ml soğuk su dökün ve karışımı iyice karıştırın, kristalleşmeyi gözlemleyebilirsiniz. Tüm tortunun döküldüğünden emin olmak için karışımı soğuk su dolu bir kapta bir saat bekletin. Daha sonra, gevşek bir bez aracılığıyla sıvıyı şişeden boşaltın, böylece kristaller şişede kalır.

5) Şişede ortaya çıkan 2b4mp kristalleri yıkanmalıdır. Bunu yapmak için, bir kavanozda 500 ml suda çözülmüş 40 g sodyum bikarbonat (kabartma tozu) çözeltisi hazırlayın. Karbonat çözeltisini elde edilen 2b4mp ile birlikte şişeye dökün, şişeyi kapakla kapatın ve 5-10 dakika boyunca iyice çalkalayın. Ardından şişedeki sıvıyı gevşek bir bez aracılığıyla tekrar boşaltın. 500ml su ile tekrar durulayın ve tekrar süzün.

6) Bir sonraki işlem kristalleri şişeden çıkarmaktır. Plastik bir şişeniz varsa, ters çevirin, altını kesin ve kristalleri kuruması için dökün.

7) 2b4mp kristalleri havada, muhtemelen bir fan altında, sıcaklığı 20ºC'yi geçmeyen konut dışı bir odada kurutulmalıdır, klima altında yapabilirsiniz. Kristallerin yakıcı olduğunu ve gözyaşı tahriş edici bir gaz yaydığını unutmayın, sıcak bir odada bu etki artar. Kuruduktan sonra 2b4mp hermetik olarak çok katmanlı film veya torbalarda paketlenir. Serin bir yerde saklayın.

İşte bu kadar.
Artık 2b4mp yapmanın iki tam yolunu biliyorsunuz, böylece hemen şimdi kolayca Mephedrone pişirmeye başlayabilirsiniz.
İyi şanslar!

tpg467

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Bu roket adam metadon yapmak için harika fasulye ama çok önemli bir kısmı unutuyorsunuz, asla musluk suyu kullanmayın, arıtılmış veya daha iyi

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Nerede kayboldunuz
  1. Hidrojen peroksit %37 xD

OutLaw

Don't buy from me
Resident
Reaction score
131
Merhaba, cartelloszetas! Ne demek istiyorsunuz? :D

View previous replies…

OutLaw

Don't buy from me
Resident
Reaction score
131
Hidrojen peroksiti tam olarak nerede göremezsiniz?

YQVceZ83OG

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
Patlayıcı lol için izlenen bir öncü, normal bir piyasada bulmak oldukça imkansız

ADATA

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Çok fazla safsızlık yapmak için ilk yolu denedim ve kullanılamıyor
Bunun bir oran meselesi olduğundan şüpheleniyorum.
Forumdaki tarifi takip ettim
Ancak oran sizin tarifinizden farklı
Bu oranı gerçekten yapıp yapmadığınızı sormak istiyorum?
Bu tarifin kaynağı nedir?

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Reaction score
28
Çok fazla saçmalık var

ADATA

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
kardeşi̇m kötü ni̇yeti̇m yok
İngilizce benim ana dilim değil
Diğer incelemelerimi okuduysanız sizi hedef almadığımı bilirsiniz.

Sadece bu yöntem için en uygun oranı ve yöntemi bulmak

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Para alkalat propriofenon için bir yazı var mı? Propriophenone bulabiliyorum ama ABD'de bana satacakları 4-metil-propriophenone bulamıyorum. Alternatif olarak bütün bir sentez.

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
Şuna bir göz atın. Az önce 2b4mp için bir duckduckgo araması yaptım ve bu forum girişi ikinci sırada çıktı!

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
61
4-Metilpropiyofenon sentezi ne olacak? 4-Metilpropiofenon da bulamıyorum

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
bu gönderileri buldum :
- https://chemistry.mdma.ch/hiveboard/novel/000423945.html
- https://bbgate.com/threads/synthesi...ene-by-friedel-crafts-reaction-1kg-scale.209/
- https://bbgate.com/threads/synthesi...afts-reaction-1kg-scale.209/page-2#post-36264

Bunu sentezlemenin başka yolları da var ama Friedel-Crafts en basiti gibi görünüyor.

mr hallo

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
4-metilpropiyofenon yerine başka bir madde kullanılabilir mi?

Fedbaby074

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Efedrin analoğu 4-metilefedrin, sülfürik asit içinde çözülmüş potasyum permanganat kullanılarak oksitlenerek de üretilebilir. 4-metilefedrin belirli bir enantiyomerik formda elde edilebildiğinden, yalnızca bir enantiyomerden oluşan mefedron üretilebilir. Bu yöntemle ilgili tehlike, ürün doğru şekilde saflaştırılmazsa manganez zehirlenmesine neden olabilmesidir

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
VERİM NEDİR?

🍒cherry

Don't buy from me
Resident
Reaction score
11
Hy
Hidrojen bromür %46 veya hidrobromik asit %46 asit sıvı faz altında gelir bromür gaz altında gelir hbr asit kullanabilir miyim