Fenilalanin yöntemi ile metamfetamin hazırlanması

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
31
Reaktifleri hazırlayın: 1-Fenilalanin (D/L) isteğe bağlı 2-Sodyum karbonat (sodyum hidroksit) isteğe bağlı 3-Dimetil sülfat (metil iyodür) isteğe bağlı 4-Amonyak (reaktifleri yıkamak için) 5-DMF (reaktifleri çıkarmak için kullanılır) Gerekli reaktifleri biliyorum, ancak reaktiflerin reaksiyon sıcaklığını ve molar oranını bilmiyorum. İşlem şu şekilde: 1-Fenilalanin alkali koşullar altında dekarboksilasyona uğrar, 2-Amfetamin elde etmek için akışı bölün 3-Amfetamin daha sonra dimetil sülfat kullanılarak metillenir 4- Amonyak ile yıkayın 5-DMF ile ekstraksiyon Bu internette bulduğum bazı bilgiler. Google'da bazı soruları araştırdım. Bu prosedürü gerçekleştirmek mümkün olmalı. Reaktifleri olan kimyagerler süreci işletebilir ve sonuçlarınızı yayınlayabilir.

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
67
Yıllar ve yıllar önce DL-Phenylalaninol yaptım ve hız gibi görünüyordu ve iyi kötü sokak hızı gibi kokuyordu.
Eğer buna HI indirgemesi yapmış olsaydım, belki de ... Burada, Rodyum arşivlerinde tarif edilenden daha kolay bir şekilde nasıl yapılacağını bilen iyi UG kimyagerleri olduğuna inanıyorum. Bence burası düzgün bir tartışma başlatmak için iyi bir yer. En azından farklı yollarla amfetamine nasıl indirgeneceğine dair farklı fikirler beni büyülüyor.