Sunum, teşekkürler ve cas:20320-59-6 hakkında bilgi talebi.

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Herkese merhaba.
Öncelikle bu mücevheri ya da daha doğrusu bu bilgi madenini bu kadar değerli yaratan insanlara ve aynı zamanda onu yaşatanlara içtenlikle teşekkür etmek istiyorum. ben kwispeed, Fransız, acemi + kimyanın ortasında ama acemi tutkulu ciddi mükemmeliyetçi ve sorumlu. Kısa bir süre önce internet üzerinden Bmk glisidat yağı sipariş ettim (Case: 20320-59-6), teslim almamdaki gecikmenin ardından satıcı bana nazikçe yağ siparişime ek olarak 1 kg bmk glisidat tozu teklif etti (Case: 20320-59-6). Satıcı ayrıca, ya yanlış ya da doğru ya da en iyisi olmadığına inandığım işleme prosedürlerini de bana iletti. Sorularıma gerçekten kesin bir cevap bulamadan saatlerce forumda arama yaptım, birçok farklı görüş var. Bu nedenle, deneyimlerinizle bana bu dönüşüm aşamalarında yardımcı olabileceğini ve hatta bana rehberlik edebileceğini ve mümkün olan en yüksek kalitede bir amfetamin sülfat elde etmek için kullanacağım en iyi yönteme yönlendirebileceğini düşündüğüm size gelmeme izin veriyorum. şimdiden teşekkür ederim, beni okuduğunuz için teşekkür ederim ve ayrıca 2023 yeni yılınızı kutlarım. teşekkür ederim ve sizi okumayı dört gözle bekliyorum. Kwispeed...

Not: lütfen ingilizcem için beni affedin ..

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,712
Deals
666
İngilizceniz için sizi affedeceğiz, ancak kalın metin için sizi affetmeyeceğiz

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Oops... Bunu şimdi gördüm, kasıtlı değildi ve özür dilerim.

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Evet, bu "20320 "den nasıl ürün elde edileceğini gerçekten bilen biri varsa çok ilgilenirim. Onlara para göndereceğim gibi... 20320 stp'de bir yağdır, bu nedenle bu böyle olamaz.

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Neden sizden alıntı yaptığından emin değilim ama ben de bu tozu çalıştıramadığımı söylüyordum.