Question gevşek kok kömürünün inciye geri basılması

thecrew

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Gevşek saf kokain ithal ediyorum ve onu nasıl geri bastırıp tekrar inci gibi görünmesini sağlayabileceğimi merak ediyorum?

Teşekkür ederim!

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
34
Ürünü temizlemek zorundasınız.
En iyi yol tekrar baz yapmak ve bundan sonra HCl'yi Hekzan ve Etil Asetat 3: 2 üzerinde yeniden kristalleştirmektir, yaklaşık% 5 kaybedersiniz.

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Aseton ile eşit şekilde püskürtün
Hidrolik presler ile presleyin
Mikrodalgada kurutun, yakmamaya dikkat edin

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Peru, Bolivya ve benzeri yerler dışında hiç kimsenin bir tuğla baz kokain bastığını duymadım. O bölgelerde insanların içtiği ham kokain macunu satıyorlar.
Ayrıca kimsenin aseton önerdiğini de duymadım. Kokain asetonda çözünmez, bu yüzden birbirine çok iyi yapışacağından şüpheliyim. Benim sözüme inanmayın ama ben olsaydım su kullanırdım ama sert bir macun yapmak için az miktarda ve sonra bastırırdım. Sızabilecek herhangi bir suyu yakalamak için hazır olurdum.

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10

Bu orijinal gönderi

gevşek kokaini pearl'a geri basmak

Soru

Hey çocuklar, gevşek saf kokain ithal ediyorum ve nasıl geri bastırıp tekrar inci gibi görünmesini sağlayabileceğimi merak ediyorum? Teşekkür ederim!

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Toz haline getirilmiş kok kömürünü alıyor ve tekrar orijinal görünmesini sağlamaya çalışıyor

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Evde önerilen lol gibi su kullanmayın.

Aseton püskürtün. Çok sert olmayacak şekilde bastırın yoksa kırılması zor olur. 24 saat boyunca preste bekletin.

Çıkarın ve havada ya da düşük ısıda + bir fanla kurutun ve 24-48 saat içinde yeni gibi görünecektir.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
İşte su hakkında bir şey. Kokain suda ayrışır. Burada bir bok bilmeyen çocuklar olduğu için, bu kokain 1+ ve cl- olarak ayrıştığı anlamına gelir. Kokain 1+ neredeyse baz kokaindir, ama değildir. Fazladan bir hidrojeni olan baz kokain. Hidrojen gazı 1 proton ve bir elektron. Şuna bakın, bir yükü var. Bu +: anlamına gelir ve 1 fazladan bir elektrona sahip olduğu anlamına gelir. İşte ilk kimya dersiniz. Elektronlar çekirdeklerin yörüngesinde dolanır, tıpkı Ay'ın Dünya'nın yörüngesinde dolanması gibi. Ayların yerçekimi okyanusları çeker ve gelgitler oluşturur. Bir elektronun eylemsizliği bir atomun çekirdeğini çeker ve onu kararsız hale getirir. Ama hey. Eğer 2 ay ya da 2 elektron olsaydı, zıt yönlerde çekerlerdi ve o zaman gelgitler/dünya/atomlar dengeli olurdu. Ya da.... kararlı. Yani kararsız atomlar bir elektron alıp kararlı hale gelmek isterler. İşte kimya budur. Yani. Bu boku asetonla karıştırın. Çözünmüyor (çok az, 1g/100ml) ve buharlaşıyor. Ne oldu peki? Bir bok olmadı, toz kurudu. Suyla karıştırın. Ne oldu? Kokain çözündü ve su buharlaştı. Anyonlar katyonların elektronlarını yakaladı. Kimyada buna iyonik bağ diyorlar. Devam et ve tozunu kurut, ben kokainimi tekrar birleştireceğim. Bir galona bir gram koymazsınız, bir mililitreye bir gram koyarsınız çünkü kokain HCL'nin sudaki çözünürlüğü budur. Ama o kadar su kullanmazsınız çünkü elinizde saf kokain yoktur. 70 olduğunu düşünün, belki 0,7 ml/g deneyin.
Sıra sende. Üzgün değilim. 😗🙄

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
İşte lamonyağı çok ıslatmadan püskürttüğünüz, bastırdığınız ve güneşte bıraktığınız çözüm. Test edildi ve onaylandı

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Sal amonyak? Amonyum klorür? [Kokain] H+ Cl- <----->Nh³+ Cl- = olası bir reaksiyon yok. Burada sadece suyun bir işlevi vardı, kokaininize biraz zehir eklemeniz dışında

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
İçinde bir damla benzin bulunan suyu, plastik bir kova içinde 50-60C'de etüvde kurutarak kullanmayı deneyin ve insanlar benzin kokainini gerçekten seviyor

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Muhtemelen öyle yapmışlardır. Aptalların sevinçten zıpladığını görmek ister misiniz? Biraz meth ile bu boku kes. Buralarda ne zaman biri bana harika kokainleri olduğunu söylese, içinde meth vardır. Çılgına dönmelerini istiyorsanız, içine biraz levamizol koyun derdim, kokainin etkisi geçene kadar amfetamin ve aminorex'e metabolize olur, ama insanları fiziksel olarak mahveder.

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
64
Ya da bu kadar bağımlı olmalarını istiyorsanız içine %2-3 eroin.hcl koyun.