Norco/Oxy için Fiyat Geçmişi

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
62
Deals
13
Ben 25 yılı aşkın bir süredir Opioid üretimi ve satışı yapıyorum. Başladığımdan beri fiyatlar tavan yaptı. Ülke genelindeki fiyatları ve aynı olup olmadığını merak ediyorum. Vicodin'i ilk sattığım 1998-99 yıllarında 7.5/750'lik haplar vardı ve bir hap yaklaşık 50 sente mal oluyordu. Yaklaşık 2004 yılına kadar 10/650 Loratab veya Hydrocodone'un fiyatı benim geldiğim kırsal orta batıda yaklaşık 1.50-2$'dı. Hızlı bir şekilde 2007'ye kadar fiyat hap başına 3-4 $'dan 2009-2010'da aynı haplar için hap başına 5 ve 6 $'a yaklaştı. 2012-2020 yılları arasında 10/325 Norco ve Oxy'nin mg'ı 6 dolardan yaklaşık 1 dolara düştü. Bugün 10 mg için hap başına ortalama 12-15 dolar ve 30 mg oksi için bölgeye bağlı olarak 30-35 dolar. Arz sınırlı ve talep de bir o kadar yüksek ancak birçok yerde insanlar artık fiyat nedeniyle gerçek haplar yerine preslenmiş hapları tercih ediyor. Dünyanın kendi bölgelerindeki farklı fiyat taleplerini bilen var mı? Benzer mi?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Kişisel olarak hiçbir zaman opioidleri kötüye kullanan biri olmadım, ancak kronik ağrı son zamanlarda beni aramaya itti (ağrı haplarına karşı savaşla karışık, dr'lar onları reçete etmekten korkuyor) Hükümet onları çok ağır bir şekilde düzenleyerek bir imbargo yarattı. Eğer bir adamın satmak istediği her hapı almazsam, arkamda onları satın almak için bekleyen biri var. Sanki birkaç yıl önce 5 adet 5/325 alıyordum ama şu anda onlar için 8 adet dolara boyun eğiyorum. Bu fiyata sadece gerçekten ihtiyacım varsa alıyorum. Reçeteniz varsa bu hapların maliyeti 1 dolardan daha az. Aldığım preslenmiş M30'lar opioid değildi. Onlar benzo ve o bok parçalarını veremem. Onları alırsanız sadece acı çekersiniz ve kafanız da iyi olur.

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
62
Deals
13
5 mg için 8 dolar yüksek ama ortalama görünüyor. Genellikle 7,5'luk olanları 9 veya 10 dolara, 10'luk olanları ise 14 dolar civarında, toplu olarak 12 dolara satıyorum. Çoğu insanın Norco'yu oksi yerine tercih etmesine şaşırıyorum, oysa oksi daha ucuz ve genellikle mg'ı 1 dolardan daha ucuz. Eroin benim gibi yüksek toleranslı kullanıcılar için en iyi seçenek ama günün sonunda ham afyon için sahip olduğum her şeyi takas edebilirim. Her zaman favorim olmuştur ama uzun yıllardır hiç görmedim.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Şimdiye kadar gördüğüm tüm "afyon "ların muhtemelen tütsü olduğundan ve oksijen eksikliği nedeniyle beni uçurduğundan oldukça eminim :D kırmızı kristaller ve siyah katran, ama 20 yılı aşkın süredir bunu görmedim bile. ABD'desiniz, bu yüzden bulunduğunuz yerde yetişecektir. Marketteki tohumlar, Afganistan'da yetiştirilen türlerin aynısı. Yetiştirilmeleri tamamen yasal, ta ki sizi kafayı bulmaya çalışırken yakalayana kadar.

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
62
Deals
13
"Kızıl kaya" büyük olasılıkla gerçek afyon değildi ama tadı kesinlikle güzeldi. Birçok kez yetiştirmeyi düşündüm ama hiç denemedim. Bir gün tekrar bulacağımdan eminim ve bulduğumda onu içeceğim

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
4
OXY için çılgın fiyatlarınız var
Bir aracı bulup benden Metadon alsan iyi olur.
Daha ucuz ve daha güçlü.

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
62
Deals
13
ABD'deki oksi fiyatları ne yazık ki her yerde çılgınca. İlginçtir ki benim fiyatlarım bazı bölgelerde mg başına 1 dolar veya daha fazla olan ortalamadan daha ucuz. Metadona çok aşinayım. Yıllar önce 14 ay boyunca günde 2 kez kendi kendime kullandım ve bundan vazgeçmek hayatımda yaşadığım en kötü şeydi (benzolar dışında). Eroin, oksi, suboxone, meth, benzos, alkol, hepsini bir noktada uzun süreli olarak bıraktım. Metadondan şeytan gibi kaçıyorum ama satılıyor. Bulunduğum yerde metadoz sıvısı yaklaşık 5-6 ML için 40-50$ arasında satılıyor.

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Evet, benzo yoksunluğu en zoru...

(Yaklaşık 5-6 ML için 40-50$.).......Oh my GOOD
Bu çılgınlık!!! 25-30 mg için 40-50 dolar! Miligramı 1.6 dolar!
Bavullarımı toplayıp ABD'de ticaret yapmaya gidiyorum! :)

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
62
Deals
13
Eğer düzenli bir oksi/metadon kaynağınız varsa, burası kesinlikle $ kazanabileceğiniz bir yerdir. 10 mg metadon tabletlerini hap başına yaklaşık 4 dolara aldığımı hatırlıyorum ama bu yıllar önceydi ve iyi bir arkadaşımdı. Bana 10 mg oxy'sini 5 dolara satmıştı ve o zamanlar 10 mg için ortalama 8-9 dolar civarındaydı. İlaçların kendileri eczanede reçeteyle son derece ucuz ama sokaklarda çok saçma. Buradaki hükümet opioidleri sert bir şekilde bastırdı ve gerçek ilaçların eksikliği, preslenmiş hapların / fent ve diğer şeylerin sokaklara akmasına neden oldu.

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Evet, stoklarımda sürekli ve iyi miktarda metadon var! :)

Hükümet, her zamanki gibi.
Sorunu çözmediler ama insanlar için pek çok ek sorun yarattılar.