Question Hash'i manuel olarak üretin

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Merhaba 🙂 arkadaşım yardıma ihtiyacım var 🙏
Hash üretmeye çalışıyorum ama bir sorunla karşılaşıyorum
Gerçek esrar gibi kokması için ne yapabilirim?
Ülkemde şerbetçiotu özü veya şerbetçiotu peleti bulamıyorum 🥺
Bir fikriniz var mı? (Koku önemli)

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
46
Sahte veya daha iyisi gerçek terpenler kullanın. Örneğin Afgan veya süper tatlı tadı olan çiçeksiz terpenler.

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Yardımınız için teşekkürler 🙏😻 ama bu kokusunu da mı değiştirecek? Sadece tadı değil mi?

View previous replies…

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
46
Tabii ki bir çeşit çam tadı / kokusu da kullanabilirsiniz, ancak bence sahte terpenlerle paranız için harika sonuçlar elde edersiniz. Satın almadan önce koklasanız iyi olur ama eğer doğru tadı/kokuyu aldıysanız oldukça iyidir.

1019er

Don't buy from me
Resident
Reaction score
46
İyi şanslar, eğer ihtiyacınız olursa, size biraz bulabilirim, sadece bana pm atın.

PHDorganic

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Tanrı aşkına neden sahte esrar yapıyorsunuz? Ne anlamı var ki? Lütfen, yalvarıyorum, bilenler bile bunu onunla paylaşmasın. Belli ki niyeti kötü, kendine para kazandırmak istiyor. Dostum, tüm kalbimle söylüyorum, saksılara biraz tohum koy, ışık sağla (LED veya HPS); güneşin menziline veya ışık spektrumuna ne kadar yaklaşırsan, sonuç o kadar iyi olur. Onlara minimum besin verin; bitkileri aşırı beslemeyin, çünkü yaygın literatürden ve insanların sizi inandırdığından çok daha az besine ihtiyaç duyarlar.

Çiçeklenmenin son haftasında (8 gün, gerçek bir hafta olmadığını biliyorum), 8'in birinci gününde, onları gerçekten iyi yıkayın - toprak hacminin 5-8 katı; 5. güne kadar sadece sade su verin, sonra su vermeyin. Son iki gün (7-8), tüm ışıkları kapatın ve onları karanlık bir odada tutun (hiç ışık yok ve toprak ne kadar kuru olursa olsun su yok; bitki hala çok fazla suya sahip olacak). Bu, yeşil kısımları (klorofil, kimyasal olarak konuşursak) parçalayan bir hormonu uyarmak içindir. Tüm bitkiyi sapı toprağa mümkün olduğunca yakın olacak şekilde kesin, bitkiyi tüm yaprakları ve her şeyi üzerinde olacak şekilde yavaşça baş aşağı kurutun (alt dalından asın) ve soğuk ve nem kontrolünde 2 haftadan fazla kurutun - en iyisi 15 santigrat derecede ve yaklaşık %50-60 hava neminde. Gerekirse bir nem giderici satın alın. 2 hafta asılı kaldıktan sonra kesin, plastik torbalara koyun, hafifçe kapatın, bir gün bekleyin, açın ve torbanın 30 dakika açık kalmasına izin verin, torbayı kapatın ve çiçek tomurcuklarında yaklaşık %45 nem kalana kadar tekrarlayın. Daha sonra yavaşça cam bir kavanoza koyun ve takip etmek için içinde bir nem kontrol cihazı ile yaklaşık 60 gün dinlendirin (küflenmeyi önleyin).

Bu basit şeyi yaptığınızda hayal bile edemeyeceğiniz aroma ve tatları ortaya çıkaracaksınız. Yetiştirmek kolaydır. Sadece doğru olanı yapın; bu şekilde daha fazla para kazanırsınız çünkü insanlar sizi avlayıp bıçaklamak değil, tekrar satın almak isterler. Son bir ipucu: her sulamadan önce bitkinin biraz kurumasını bekleyin; bu, köklerin küçük tüyler çıkarmasını teşvik etmek, böylece daha geniş bir yüzey alanı sağlamak ve genel olarak daha güçlü ve daha verimli kökler sağlamak içindir. Eğer biraz bakteri almaya zahmet ederseniz, köklerle simbiyoz oluşturan çeşitli mikorizalar vardır ve bu bitki için son derece faydalıdır. Yetiştirmek kolay, ucuz ve bir embesil bile yapabilir, o halde siz de yapabilirsiniz.

Eğer esrarınız olması gerekiyorsa, tüm kurutma ve kürleme işlemlerini atlayın. Sadece tüm üst kısımları kesin (kesmeyin) ve plastik bir torbaya atın. Torbayı dondurucuya koyun ve -18 santigrat dereceye kadar soğutun; bu tomurcukları kırılgan hale getirir. Ardından, ürün boyutuna bağlı olarak uygun büyüklükte bir kova bulun. Bunu tek seferde değil, birkaç adımda yapmanız gerekebilir - sorun değil. Buz küpleri ekleyin ve dipteki trikomları boşaltmak için ara sıra torbayı çıkarın. Çok fazla birikirse, hepsi ezilir, çekici görünmez ve torbanın gözeneklerini tıkar.

Kovayla aynı boyutta veya daha büyük 240 mikronluk bir torba kullanın. Torbayı yerleştirin, buzlar torbanın içinde kalacak şekilde buz küpleri ekleyin ve mümkün olduğunca soğuk suyla doldurun, birkaç dakika bekleyin ve biraz daha buz küpü ekleyin Ardından, doğranmış donmuş tomurcukları atın ve suyun içindeyken torbayı kuvvetlice sallayın (sahte esrar nasıl yapılır diye sorduğunuz için sizi sallamak istermişim gibi sallayın). Söz veriyorum, bitki materyalinin üzerindeki her bir trikomu çıkaracaksınız...