İlaçlarınızı Saflaştırma ve İyileştirme

Madre

PR manager
Reaction score
130
Çok kirli ve seyreltilmiş görünen bir ürün satın aldığınızı varsayalım. Ve önemsiz kokainin aspirin veya gıda tebeşiri ile seyreltilmiş olması iyi olacaktır. Bu yaygın bir durumdur ve ürünün seyreltilmesi öncelikle etkinin gücünü etkileyerek sizi dozajı artırmaya zorlar.
Ancak sokaktan satın aldığınız bir ilacın vücudunuza çok fazla zarar verebilecek oldukça kötü bir şeyle seyreltildiği de çok sık görülür.
Bazen bazı piçlerin "keşlerden nefret ettikleri" için ince öğütülmüş cam ekledikleri bile söylenir. Bu yaygındır, ancak nadirdir.
Yine de, maddelerin saflık derecesini ve saflaştırma yöntemlerini belirlemede yetenekli olmalısınız.

Ya da belki kendiniz biraz uyuşturucu pişirdiniz ama görünüşünden memnun değilsiniz? Beyaz bir toz bekliyordunuz ama kahverengi, kokulu bir ürün elde ettiniz. Ya da büyük, şeffaf kristaller hayal ettiniz, ancak elde ettiğiniz tek şey sarımsı, anlaşılmaz bir şey. Elbette, her iki durumda da, aktif bileşen etkili olabilir ve etki, onu kullanan kişi için oldukça tatmin edici olacaktır. Ancak sadece etki değil, görünüm de önemlidir! Ve vücut için olumsuz yan etkileri en aza indirmek! Bu çok önemlidir!
Bu bölümde size kirli bir ürünü nasıl tanıyacağınızı, nasıl temizleyeceğinizi ve doğaçlama yöntemlerle nasıl iyileştireceğinizi göstermeye çalışacağız.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
24
İnsanlar MDMA'larını saflaştırmalı!

Yıllar boyunca o kadar çok kahverengi (kola) ve şampanya (sidik rengi) MDMA gördük ki inanılmaz!
Ve son zamanlarda yeşil, pembe, kırmızı, mor şeyler gördük, bu çok saçma çünkü kimse bu konuda gerçekten bir şey söylemiyor. Tanrı aşkına, MDMA mor falan değil! Bokunu yıka! Kimse o kahverengi sidik görünümlü taşı istemiyor kardeşim.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
24
Ve insanların keşleri sevmediği/onlarla yeterince ilgilenmediği argümanı hakkında.
Siktir et o insanları! Müşterilerimizi seviyoruz, onlar bizi zengin ediyor, en azından onlara doğru davranıp hizmet edebiliriz. Onlara iyi mal satın ve ürünü Beta Alanin ile kesmeyin sizi gerizekalılar, bu bok Tanrı aşkına yüksek dozlarda sizi kaşındırıyor. Saf, kesilmemiş, kokmayan, toz mal satın, İYİ MAL!

Biraz laf kalabalığı olacak ama büyük şehirlerdeki uyuşturucu satıcılarının bu tür şeyler yapmasından ya da aşçıların daha fazla kâr elde etmek için bu tür şeyler yapmasından nefret ediyoruz.

Her aşçıyı temin edebiliriz ki, eğer iyi bir şeyler yaparsanız kâr çok yakında gelecektir!

Ya da adamın kendisinin söylediği gibi:
"Siz ve ben çöp yapmayacağız. Reklamı yapıldığı gibi performans gösteren, kimyasal olarak saf ve istikrarlı bir ürün üreteceğiz. Katkı maddesi yok. Bebek maması yok." - ilk bölüm.

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Ben bir satıcı değilim, sadece acemi bir üreticiyim, ancak sahip olduğunuz satıcı-alıcı ilişkisine dair bu görüşü kesinlikle almak istiyorum! Oldukça ilham verici ve çok haklısınız!
Eğer ceplerimizi dolduruyorlarsa, en azından saf, işlenmemiş şeyler sunabiliriz!

İlk LSA partimi pişirmeyi yeni bitirdim, sarı bir toz elde ettim, bunun LSA olduğunu doğrulayabilirim (UV altında parlıyor). Yeniden kristalleştirmeyi deneyeceğim ve daha saf hale getireceğim! Kimyager değilim ama genel kimya ve organik gibi en önemli temelleri yeniden öğreniyorum.

LSA ile deneyiminiz var mı bilmiyorum ama bazı ipuçları almaktan memnuniyet duyarım!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Aldığım malzemelerin çoğunu temizliyorum. Dondurucuda bir şişe %100 aseton bulunduruyorum. İçinde birkaç kaşık 3A moleküler elek var. Bu su toplamasını engelliyor. Ucuz ve çok etkili. Bu buz gibi aseton meth ve kokain için harikadır. Buchner hunisine koyuyorum ve üzerine biraz aseton döküyorum, yaklaşık 10 saniye karıştırıyorum ve vakum ekliyorum. Bununla genellikle %10-30 ağırlık kaybediyorum. Biraz daha temizlemek istersem dondurucuya bir şişe su koyuyorum ve donmaya başladığında yaklaşık 2 ml/g kullanıyorum. Metamfetamin ve kokain suda çok çözünür, bu yüzden çözünmeyen her şey çöptür. Pyrex bir turta kalıbına koyup ocağın altını kısın ve üzerine bir fan ya da saç kurutma makinesi üfleyin.
Bu genellikle molekülü hiç değiştirmeden yardımcı olur, bu yüzden onu mahvetme olasılığınız yoktur. Kokain asetonda HAFİFÇE ÇÖZÜNÜR, bu yüzden huniyi şişeden çekip 2 kat daha huniye geri boşaltıyorum. Asetonu buharlaştırabilir ve %1-2 gibi küçük bir miktarı geri kazanabilirsiniz.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
24
Evet harika kardeşim ama ya her bir şey aldığınızda bunu yapmak zorunda olmasaydınız? Satıcıların bunu yapmasının ne kadar havalı olacağını hayal edin.

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Malınız ne kadar iyi olursa olsun, öyle olduğunu söylediğinizde size inanmayacağım çünkü bayiler malları hakkında o kadar çok saçmalıyorlar ki, ortalama bir şey deseler daha çok ilgimi çekerdi. Bunu akılda tutarak fiyat artışları daha az haklı hale gelir ve bir satıcı sadece daha az işe yaramaz ağırlığa sahip olarak kendilerini pazarın dışında fiyatlandırabilir. Yeterli sayıda insanın daha fazla ödeme yapma riskini alacağına ve bunun ağızdan ağıza yayılacağına dair kumar oynamak zorundasınız.

Evet, güzel olurdu ama önceki alımlarımda yıkamaya gerek olmasa bile yine de yıkamayı deneyeceğim.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Bir güncelleme: 3a moleküler elek asetondaki suyu uzaklaştırmayacaktır. Aseton eleğin içine girecek kadar küçüktür. Dün biraz kullanıyordum ve oldukça sarı olduğunu fark ettim, bu da genellikle içinde su olduğu anlamına gelir. Araştırdım.
. Başka bir konuda, eğer onlara sorarsanız her satıcının en iyi mala sahip olduğuna katılıyorum. Hatta bazı insanlar cahil oldukları için çöpün iyi mal olduğunu düşünüyorlar. %50'nin altında meth ile kesilmiş kokain satan bir adam tanıyorum. Tanıdığım birkaç kişi harika olduğuna yemin ediyor. Saatlerce dayanıyor! Pişmiyor bile. Buchner hunisinden süzüyorum ve çok az pişiyor. %50 falan geri alıyorum. 70 dişli pişirebiliyorum ve koyduğum ağırlığın aynısını geri alabiliyorum (SB'yi saymıyorum)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Bu yanlış. 3A moleküler elek asetonu VE alkolü kurutur. Bir site kurutmadığını söylüyordu ancak daha dikkatli incelendiğinde, c20 sitesi kuruttuğunu söylüyor. Ayrıca birçok gazı da kurutur

View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Nerede gördüğümü hatırlamıyorum, muhtemelen YT'de bir kimyager ama etanolle ilgili bir vitrin videosunda etanolü kurutmak için 3A elekleri kullanıyorlardı, bu da beni 3A eleklerin aslında BAZI etanol / asetonu alıp almayacağını merak ediyor ama su daha hızlı dolduracağı için fazla değil mi? Somut bir fikrim yok, sadece varsayımlar.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Moleküler elek hakkında şaşırtıcı olan şey, diğer kurutma maddeleri gibi çalışmamasıdır. Çoğu bir şeyi emer ama moleküler elek bir şeyleri emer. Bu gözeneksiz maddede küçük delikler vardır ve bunlar belirli bir boyuttadır, bu da sayıdır. 3A elek 3 angstrom büyüklüğünde deliklere sahiptir. Bir su biriminin 3 molekülü vardır, 2H ve bir O. Çapı 3ūm'ye çok yakındır ve deliklere girer ve sıkışır. Moleküler düzeyde. 3mm'den büyük hiçbir şey eleğe giremez. Çıkarmak istediğiniz kimyasal için eleği seçmelisiniz, daha büyük sayılar alkolden amonyak veya DMF'den aseton çıkarabilir. Moleküler elek silika jeli dehidre edecektir.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
3 A moleküler elekler He, Ne, Ar, H2, O2, N2, H2O, CO, NH3 adsorbe eder
4 A moleküler elekler Kr, Xe, CO2, SO2, H2S, CS2, CH4, asetonitril, fromik asit, n-Butanol, n-Propanol, Etanol ve diğer bazı organikleri adsorbe eder
CO2'yi kurutmak için 3 A moleküler eleğe ihtiyacınız var.

İnternette dolaşırken gördüğüm küçük bir şey

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Bu gerçekten ilginç bir bilgi! Açıklamalar için teşekkür ederim!

Novator

Resident
Reaction score
800
Lütfen unutmayın:

Şırıngalar için mikron filtreler de vardır.
Ancak bu ayrı bir konu. Mikron filtreleri daha sonra inceleyeceğim.

Last edited: