Mor MDMA saçmalıktır, diğer bir deyişle sahtekarlıktır

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Bakın... Hollanda'da hiç kimse eşcinsel renkli mdma üretmedi... ya da şampanya veya kola... Neden mor?

1. testte sahtekarlık yapmak için. bazıları yeşile döndüğünü ve bam mor olduğunu gördü...

2.
Mor MDMA, ilk kez 1912 yılında Alexander Shulgin tarafından sentezlenen saykodelik bir ilaçtır. Mor MDMA, MDMA (Ecstasy) ile aynı kimyasal yapıyı içeren, ancak farklı bir renge sahip sentetik bir MDMA türevidir. Uyuşturucunun ne kadar süredir piyasada olduğu bilinmemekle birlikte 1912 yılında yaratıldığına inanılmaktadır.
Mor MDMA, genellikle "mor ecstasy", "mor aşk", "aşk uyuşturucusu", "MDMA-X", "MDA-X" ve "mor MDA" gibi isimler altında satılan popüler bir eğlence uyuşturucusudur. Mor MDMA beyaz ila kirli beyaz renkte kristal bir katıdır. Alkol, eter ve asetonda çözünür.
Mor MDMA, saf MDMA'dan biraz daha az güçlüdür, ancak benzer etkiler yaratır. Mor MDMA bazen "mor X", "leylak rengi X", 'mor aşk', "MDMX", "mdma x", "x aşk" ve 'mor mda' olarak adlandırılır.
Mor MDMA, rengi dışında kimyasal olarak MDMA ile aynıdır. MDMA ve Mor MDMA arasındaki fark, MDMA'nın beyaz bir kristal iken Mor MDMA'nın soluk sarımsı kahverengi bir kristal olmasıdır. Mor MDMA, MDMA'nın az miktarda indigo karmin boyası ile karıştırılmasıyla üretilir. İndigo karmin, İndigo bitkisinin kök kabuğundan elde edilen doğal bir pigmenttir. Mor MDMA, yoğun halüsinasyonlar ve öfori duyguları üreten çok güçlü bir psychedelic uyuşturucudur.
Mor MDMA, kullanıcıların canlı renkler, sesler ve görseller deneyimlemesine neden olan güçlü bir halüsinojendir. Mor MDMA, beyni ve sinir sistemini etkileyen oldukça bağımlılık yapıcı bir maddedir. Mor MDMA sadece dikkatle alınması gereken tehlikeli bir ilaçtır.
Purple MDMA, Avustralya, Kanada, Almanya, İrlanda, Yeni Zelanda, Norveç, İspanya, İsveç, İsviçre ve Birleşik Krallık dahil olmak üzere birçok ülkede yasa dışıdır. Mor MDMA ABD'de Kaliforniya, Colorado, Florida, Hawaii, Maine, Maryland, Massachusetts, Nevada, New Jersey, Kuzey Dakota, Oregon, Rhode Island, Güney Carolina, Vermont, Washington ve Wisconsin gibi bazı eyaletlerde yasaldır. Purple MDMA, Amerika Birleşik Devletleri'nde Çizelge I kontrollü bir madde olarak kabul edilir.
Purple MDMA internet üzerinden ve dünyanın her yerindeki dükkanlardan satın alınabilir. Mor MDMA genellikle mor ecstasy, mor aşk, aşk ilacı, mdma-x, mda-x ve mor mda gibi isimler altında satılmaktadır. Mor MDMA genellikle MDMA, kafein ve diğer maddeleri içeren bir karışım olarak satılmaktadır.
Mor MDMA genellikle kokain, ketamin, LSD, mantar ve marihuana gibi diğer uyuşturucularla karıştırılır. Mor MDMA genellikle daha güçlü bir kafa yaratmak için diğer uyuşturucularla birleştirilir.
Mor MDMA genellikle ağızdan tüketilir, tütsülenir, burundan çekilir, damardan enjekte edilir veya sigara içme cihazları aracılığıyla yutulur. Mor MDMA genellikle lezzetlerini arttırmak için içeceklere ve yiyeceklere eklenir. Mor MDMA genellikle tek başına veya arkadaşlarla birlikte alınır. Mor MDMA genellikle eğlence amaçlı kullanılır.
Mor MDMA genellikle kafayı bulmak için kullanan kişiler tarafından kötüye kullanılır. Mor MDMA, saykodelik deneyimler üreten psikoaktif bir ilaçtır. Mor MDMA bilinci ve algıyı değiştiren bir uyuşturucudur. Mor MDMA psychedelic bir uyuşturucudur. Mor MDMA kalp atış hızını ve kan basıncını artıran bir uyarıcıdır.

Bakın güzel hikayeleri olan tüm bu insanlar siktirin gidin... siz sadece sik kafalısınız

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
neredeyse tüm son olumsuz sesler yüksek dozda mdma içeren 8/10 mor haplarla ilgiliydi.... basit zihinleri sıvıya güvendi... sahtekarlıkları asla tahmin etmediler... yanlış iddia ettikleri yüksek dozda sadece mdma içerir, ancak renklendirici koyarsanız çok daha fazla olabilir... #dingdong

googie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Mdma'nın neden mor olacağına dair daha fazla bilgi bulmaya çalışıyordum. Reddit'te gıda boyasıyla aynı olduğunu söyleyen birkaç rapor var, diğer raporlar bunun Kanada'dan çıkan bir sentez yönteminden kaynaklandığını söylüyor.

Dürüst olacağım, yıllar önce genç bir adamken 🤣 ışıkta neredeyse mor görünen gri bir mdma'm vardı.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Şampanya gibi bir şey olduğunu biliyorum.... Hollanda'da o günlerde vardı, neredeyse İngilizce'deki rocksugar veya candysugar gibi ama mor değil ama üzerinde mor bir parıltı veya sprinkle.... bu karanlık saçmalık değil

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
şekeri ingilizceye çevirirseniz ne elde edeceğinize bakın... o zamanlar insanlar şekeri siyah yapıp ilaç olarak satıyorlardı....hahhas lovely

Şeker, kristalize şeker topaklarından oluşur ve şekerleme şekeri olarak da adlandırılır. Şekerin kökeni Hindistan ve İran'a dayanmaktadır. Aşırı doymuş ılık bir şeker çözeltisi içinde pamuk iplikler veya tahta çubuklar üzerinde büyük kristallerin çok yavaş büyümesiyle elde edilir. Bu işlem birkaç hafta sürer. Koyu şeker çeşitlerini elde etmek için bir karamel çözeltisi eklenir. Şekerleme şekeri esas olarak kahve veya çayda kullanılır, ancak aynı zamanda kek garnitürü olarak da kullanılır; şekerli kek. Şeker çubukları, çayda kullanılan içi şeker dolu çubuklardır. Hollandalı doktor Boerhaave 17. yüzyılda boğaz ağrısı ve soğuk algınlığına çare olarak siyah şeker reçete etmiştir.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
si̇zce de böyle bi̇r şey si̇stemi̇ni̇ze koymak i̇çi̇n daha cazi̇p görünmüyor mu?

N7bjvCsdZQ

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
153
Görünüşe göre isim bile hileli: "Mor MDMA soluk sarımsı kahverengi bir kristaldir."

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Olması gerektiği gibi olmayan şeyleri satan insanlardan hoşlanmıyorum. Artı en yüksek doları ödedi ve birinin kolay para kazanmasına izin verdi ve yine de becerdin... çoğu insan satın aldıkları veya aldıkları boku bilmiyor... ama eğer biliyorsanız ve bilerek kolay para kazanmaya çalışıyorsanız ve umursamıyorsanız... ben de umursamıyorum o zaman tanışırsak ...

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Google scholar'da dolaşırken bir kaynakta şundan bahsediliyordu
1,3-Benzodioksolilbutanamin (3,4-metilendioksibutanfenamin, MDB, BDB, J ve 3,4-metilendioksi-α-etilfenetilamin olarak da bilinir ve mor ecstasy olarak adlandırılır ve başka
N-metil-1-(3,4-metilendioksifenil)-3-butanamin (HMDMA)
Aka🤔🤔HOMO-mdma, ki bu doğru geliyor 🤣😅😆

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
gey olanlara karşı değilim... çoğu kullanıcı gey olduğu için GHB'yi pembe yaptım... GayHB demek istedim ama hmmm belki o zaman insanlar alınabilir diye düşündüm ;)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Bir forumda bazı mantar çiftçileriyle sohbet ediyordum ve içlerinden birine homo dedim. Hepsi de bunun çok komik olduğunu düşündü. Daha genç insanlardı ve bu şekilde kullanıldığını hiç duymamışlardı. İlk eşcinsel hakaretleri f'li olanıydı.
Açık olmak gerekirse, bu terimleri LGBTQ bireylere atıfta bulunmak için asla kullanmıyorum, sadece arkadaşlarıma bu şekilde hitap ediyorum. Eşim bir Fortune 500 şirketinde demiseksüel tanımlayıcılar grubunun resmi sözcüsüdür

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Reaction score
10
Bunun bir şaka olduğunu biliyorum, ama eşiniz bir Fortune 500'de çalışıyorsa, herhangi bir iş var mı? Umutsuz zamanlar falan...

psy

Don't buy from me
Resident
Reaction score
47
Deals
2
Mor MDMA burada Kanada'da çok belirgindir. Genellikle normal MDMA'ya kıyasla ekstra güçlere sahip olarak pazarlanır. Genellikle MDMA satın aldığınızda "kahverengi şeker" veya haplar halinde olur, bu nedenle insanlar daha saf olduğuna inandıkları için mor olanı ararlar. Renge neden olanın bir boya olduğuna inanmıyorum; ancak bunun için sadece tutup görmek dışında bir kanıtım yok. Reaktifler ve FTIR ile gerçek MDMA olarak test edilir (en azından benim sahip olduğum ürün).

googie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acsomega.1c05520

Net uyarı. Sözde mor mdma üreten yöntem bu. Ben kimyager değilim. Hadi tartışalım.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
konuyu açalim...

sadow

Don't buy from me
Resident
Reaction score
63
Deals
11
Burada İspanya'da mor mdma mdma değildir, en azından bu.
HlazSt2gyq
40Dgbe8psk

bblanco

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
Doğru çöp ... eutylone vardı ... atmaya karar verdim ... berbat bir şey

PokemonGO

Don't buy from me
New Member
Reaction score
7
Çok daha benzer mdma 5-mapb 6-mapb 5/6-apb

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Bir mükemmeliyetçi olarak benim için şampanya ya da kola bile bir pazarlama yani bulshit ve fraude'dur. MDMA saf beyaz olmalıdır.

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
Saf beyaz mdma veya berrak kristaller bile mdma olarak test edilen saçmalıklarla karşılaştım. Daha önce beyaz mdma'dan mor da çıkarmıştım. Morun borohidritlerden kaynaklandığına inanıyorum.

View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Haklısın, kardeşim. Üçlü yeniden kristalleştirmeden sonra oldukça beyaz mdma bile laboratuvar testine göre sadece% 87 olabilir.
Fikriniz nedir: baz ekstraksiyonu yapıldığında tüm bu kirleticileri ayırmak için en iyi çözücü?

YnQ6oDSLy2

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Shulgin 1925 yılında doğdu. Sentezi 1912'de yapabileceğinden şüpheliyim ))))))))))))

threedee

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Sadece bu da değil, 1913 yılında MDMA'nın patentini alan Merck Pharmaceuticals için de çalışmadı.