itme/çekme yöntemi metamfetamin

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
Bu "meth "od hehe'nin tadını çıkarın :b orijinal sentez burada, ancak benim verime bağlı kalmanızı öneririm çünkü birçok dilbilgisi düzeltmesi yaptım

fzr96 itme ve çekme işlemini şu şekilde yapıyor: walgreens'ten jenerik 60 mg sudafed kullanıyorum. bunları bir karıştırıcıya atıyorum, sonra biraz denatüre alkol atıyorum. denatüre alkol miktarının hapların yaklaşık 5 katı. sonra karıştırıcıyı yaklaşık 2 dakika çalıştırıyorum. sonra yaklaşık bir saat bekletiyorum, sonra sıvıyı sifonla çekiyorum. sonra süzmek için 1 kahve filtresi kullanıyorum. sıvı berraklaşana kadar genellikle 3-4 kez süzmem gerekir. Daha sonra sıvıyı pyrex bir turta kabına dökün. ocağı düşük ısıya ayarlayın ve üstünden hava üfleyen bir fan bulundurun. sudo'nuzu yakmadığınızdan emin olun. daha sonra sudo'yu reaksiyon kabına koydum, sonra kırmızı p ve sonra dH2O. sadece hafifçe nemlendirecek kadar dH2O. daha sonra I2 ekledim, sonra reaksiyon kabını hızlıca durdurdum çünkü reaksiyon hemen gerçekleşir. durdurucuyu iyice bantladığınızdan emin olun. Daha sonra yarım saat boyunca her 5 dakikada bir reaksiyon kabını karıştırıyorum. daha sonra 150 dereceye ulaşana kadar elektrikli brülörü açıyorum ve sıcaklığı bulmak için şeker termometresi kullanarak reaksiyon kabını metal tencereye yerleştiriyorum. daha sonra her 5 dakikada bir ısıyı kesiyorum ve reaksiyon kabını karıştırıyorum. bunu yarım saat boyunca yapıyorum, sonra sıcaklığı 175 dereceye çıkarıyorum, her 5 dakikada bir ısıyı kesiyorum ve reaksiyon kabını karıştırıyorum. Reaksiyon kabının içinde duman görene kadar bunu yapmaya devam ediyorum. duman çıkmaya başladığında, ısıyı düşürüp karıştırıyorum. su çekilmeye başlayacaktır. yaklaşık 15 dakika karıştırmaya devam ediyorum, sonra reaksiyon kabını yaklaşık 20 dakika soğumaya bırakıyorum. oran şu şekilde gidiyor bir kısım I2'ye bir kısım sudo 1/2 kısım kırmızı p. başka bir deyişle, 28 gram I2'ye 28 gram sudo 14 gram kırmızı p diyelim. dH2O kül suyu çözeltisini karıştırın: 50 dH2O'ya %50 kül suyu. kül suyu tamamen çözülene kadar iyice karıştırın. dH2O'yu kül suyu ile karıştırdığınızda çok ısınır, bu yüzden soğumasını bekleyin. reaksiyon kabına dH2O ekleyin. reaksiyon malzemelerine iki kat dH2O ekliyorum, sonra kabı iyice çalkalayın ve karıştırın. daha sonra altın rengi olana kadar kahve filtrelerinden geçirin ve 3 kat kömür çakmak sıvısı ekleyin. daha sonra alt katman pH 14'e ulaşana kadar dH2O kül suyu çözeltisi ekleyin. Aşırı pH konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü çözücü bal suyunuzu korur. sonra karıştırmak için şu el suyu karıştırıcılarından birini kullanıyorum, gerçekten işe yarıyor! 2 dakika karıştırın, sonra 3 saat bekletin. sonra bir huni kullanarak çözücüyü geri alıyorum, eşit miktarda dH2O ekliyorum, iyice karıştırıyorum, sonra pH 6.8 olana kadar damla damla muriatik asit ekliyorum, sonra suyu ısı lambasıyla buharlaştırıyorum ve bingo bal!

I2 geri dönüşüm yöntemi ben (fidelis) yayınladım ^_^

Last edited:

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Bunu yaptınız ve başarılı oldunuz mu? Lütfen resminizi birlikte gönderin...gerçekten emin olmayan bir şey yapmak için çok fazla zaman, enerji ve para kaybına katkıda bulunur. Ayrıca güvenli bile değil sanırım.....

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
354
ne yazık ki hayır :c bu sentezi vespiary'den aldığım bir bağlantıdan aldım. benim yazım değil, sadece paylaşıyorum
N51GhflrXv

işte web sayfasındaki resim... bunu orijinal gönderiye eklemeyi unutmuşum, benim hatam :x