Pyrovalerones farmakoloji. Neden psikoza neden olur?

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Reaction score
7
Merhaba, pirovaleronlar konusuyla bilimsel açıdan son derece ilgileniyorum. Banyo tuzu kullanıcıları diğer uyarıcı kullanıcılarından neden bu kadar farklı? Örneğin, metamfetamin bir savaş uyarıcısı, spor dopingi olarak oldukça uygundur (kendim üzerinde test ettim) ve kullanırken verimli entelektüel faaliyetlerde bulunmak oldukça mümkündür. Ancak a-pvp kullanıcılarının kompulsif bir şekilde yeniden doz almaktan ve derilerinin altında böcek aramaktan başka bir şey yaptıklarını hiç duymadım veya görmedim. Elbette bu metamfetamin bağımlıları için de geçerlidir, ancak sadece ara sıra veya makul kullanıcılar için değil, özellikle bağımlılar için geçerlidir. Bu maddelerin farmakolojik etkilerini inceledim ve tıpkı NDRI'lar gibi özellikle seçici olduklarını öğrendim, psikozun serotoninin yumuşatıcı etkisi olmadan (örneğin aynı meth veya kokainde olduğu gibi) aşırı dopamin uyarımından kaynaklandığı varsayılabilir. Ancak, örneğin, aynı etki prensibine sahip aynı metilfenidat vardır, ancak Ritalin kullanıcıları da benzer semptomlara sahip değildir. Sizce sorun ne olabilir?