reasemi̇k meth?

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Merak ediyorum da, bugünlerde Avrupa'dan gelen ve çoğunlukla rasemik veya d-meth olan meth ile ilgili deneyimi olan var mı?
Bunu soruyorum çünkü birçok insan artık eskisinden çok daha zayıf olduğundan şikayet ediyor ve birkaç yıl öncesine göre neyin değiştiğini merak ediyorum

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Bu teoriyi kanıtlayabilirim, ama bence nedeni tam olarak sizin düşündüğünüz şey. Efedrin sınırlandırılmış olduğu için rasemiktir.

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
Evet ama bugünlerde çoğu üretici izomerleri ayırmıyor mu?
Ben öyle sanıyordum ama sanırım rasemik satmak daha kolay.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Evet, insanlar D, L-meth'i 30 $/g'a satarken ve çoğu insan farkı bilmezken D-meth'i 100 $/g'a satmak zor

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Reaction score
67
İki tür arasında büyük bir fark olduğunu sanıyordum, dolayısıyla fiyat farkı da var. Yoksa insanlar çoğunlukla nasıl göründüğüne mi bakıyor? (kırıklar)

xile

Don't buy from me
Resident
Reaction score
51
Sadece metamfetamin isterler ve metamfetamin alırlar ama rasemiktir. Ayırmak için yaklaşık %50 kayıp var ve izomerleri hiç duymadım. 🤷‍♂️
Bunu tedarikçime açıklamaya çalıştım, bir liebermann reagence satın aldı ve bana ürününün ne kadar temiz olduğunu gösterecekti 🤣. Ona liebermann'ın kalite ile hiçbir ilgisi olmadığını, sadece madde kategorisi olduğunu ve rasemik ile saflığın çoğu zaman %85-95 olduğunu, ancak %50'sinin l-meth olduğunu (teoride) söylemenin bir yolu yok.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Arada büyük bir fark var ama bilmek için bilmek zorundasınız. 40 yaşın altındaki sigara içenlerin %10'unun D-meth gördüğünden şüpheliyim. Pek çok insan gerginlik hissini iyi meth ile ilişkilendirir, ancak bu gerçekten L-meth'in etkisidir. D ve L arasındaki farkı kristallerden anlayabiliyorum ama bu konuda güvenilir bilgi bulmak için çok araştırmam gerekti. Bir de tağşiş maddeleri var ve bu da başlı başına bir joker. Saf D, saf L ve saf D, L'yi ayırt edebiliyorum ama saf değilse sadece tahmin yürütüyorum. Bazı tağşiş maddelerini görseydiniz, meth'ten çok meth'e benzediklerini anlardınız.
İşte phenylisobutylamine

jicmbdn2bg-jpg.18334
izopropil benzilamin

BfmTpGFlUd

Benzenemethanamine