Amfetamini (çoğunlukla) ev yapımı ekipmanlarla sentezlemenin makul bir yolu var mı?

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Uygun laboratuvar gereçlerinin bir nedenle var olduğunu biliyorum, ancak onsuz da mümkün olabileceğine yemin eden insanlar gördüm. Bu gerçekten böyle mi ve yöntemlerini paylaşmak isteyen var mı?

Laboratuvar malzemesi toplamak şu anda operasyon, doğru malzemeyi bulmak ve parasını ödemek açısından biraz göz korkutucu görünüyor. Ancak ileride biraz almayı düşünüyorum!

Tavsiyeleriniz için teşekkürler!

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba,

Sentez yapmak için laboratuvar malzemelerinin dışına çıkmak uygun değildir çünkü ev eşyaları/ekipmanları korozyona, sıcaklık farklılıklarına ve bazı durumlarda basınca dayanacak şekilde üretilmemiştir.

Yani temelde sağlığınız ve yaralarınız için büyük bir risk alıyorsunuz.

Bununla birlikte, temel olarak forum sentezinde hangi ekipmanın gerekli olduğunu okuyabilir ve benzer bir şey kullanabilirsiniz, gerçekten zor değil. Eğer 500 mL'lik bir behere ihtiyacınız olduğu yazıyorsa, paslanmaz bir kap ya da cam bir kavanoz kullanabilirsiniz.

Tekrar ediyorum, bu şekilde çalışmayı tasvip etmiyorum, tehlikeli ve güvensizdir. İyi şanslar

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Cevap için teşekkürler!

Asitler paslanmaz çeliği aşındırmaz mı?

Yine de haklı olduğunuzu düşünüyorum ve en temel malzemeleri almaya çalışacağım.

10L RBF, 5L RBF, ısıtma mantosu, kondansatör, termometre, vakum pompası ve bazı ek beherler

Sodyum borohidrat ve CuCl² ile p2np'den bir amfetamin sentezi yapmak istiyorum. Bunu yapabilir miyim? Ayrıca vakum pompası almazsam, IPA'yı damıtmak ya da kendi kendine buharlaşmasına izin vermek zorunda mı kalacağım? Ancak damıtmak muhtemelen çok sıcak olacaktır ve buharlaşmasına izin vermek IPA'yı boşa harcamaktır.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Merhaba,

Evet yapacaklar, bu yüzden bu açıklamayı yaptım ve size iki ikame seçeneği sundum.

Sentez raporunun içine girin ve okuyun, bu sentez için gereken tüm ekipmanların bir listesi ve nasıl yapılacağına dair adımlar var.

Hayır, vakumla damıtmak veya vakumla süzmek istemiyorsanız vakum pompasına ihtiyacınız yok.

İpa'yı açık bir kapta buharlaştırmamalısınız, amfetaminoil açık havada oksitlenecektir ve yanıcı bir çözücüyü açık havada buharlaştırdığınız için patlama riski daha yüksektir.

Saygılarımla

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Pekala, sormadan önce biraz daha okuma yapacağım. Yanıtladığınız için teşekkürler :)