ödeme almak IPTV

mastergloom

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Brezilya'daki müşterilerden kredi kartı ile ödeme almak için bir çözüme ihtiyacım var. Bir IPTV hizmeti için yinelenen aylık aboneliklerim var. Bir offshore şirketi düşündüm, ancak bir ödeme ağ geçidine kaydolmam gerekiyor ve temsilci olarak kişisel bilgilerimi istiyorlar. Kimsenin takip etmesine izin vermeden kredi kartımdan ödeme almaya nasıl devam edebileceğime ve para çekme işlemini "şeffaf" bir şekilde nasıl yapabileceğime dair bir fikri olan var mı bilmek istiyorum? Belki daha karmaşık bir offshore planı? Ya da sahte bir aracı? Müzakere edebilmemiz ve birlikte çalışabilmemiz için önerileri ve/veya bazı çözüm hizmetlerini takdir ediyorum.

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Deals
13
LLC gibi bir şirket kurulumunuz var gibi görünüyor? Deneyimlerime göre, şirket üzerinden alınıp satılan ve faturalama vb. işlemlerin yapılabildiği yasal ürünlere/hizmetlere sahip olmak, ödeme hizmetlerinin/kartının vb. şirket adına olmasını ve doğru şekilde ayarlanırsa kişisel bilgilerinizden ayrı olmasını sağlayacaktır. Sanırım bu aynı zamanda giren ve çıkan $ miktarına ve o ülkedeki düzenlemelere de bağlı. LLC'ler popüler görünüyor ancak kullanılacak bir isme sahip olmak duruma bağlı olarak sorunlu olabilir. Her zaman yasal bir küçük işletme kullandım ve tüm $'ı nakit fatura veya Kredi kartı ödemeleri olarak normal işle birlikte ekledim, nakit olmayan $'ın çoğu için de vergi ödedim. Sağlık nedeniyle artık işi kendim yapamaz hale gelene kadar bunu yıllarca yaptım. Hiç sorun yaşamadım ama ülke dışında da değildim ve bu tamamen farklı bir konu. Sitede bir hukuki/finansal danışman olması faydalı olacaktır, olup olmadığından emin değilim ama bazı sorunları Saul Goodman tipi birinin halledebileceği kesin. Bunların yardımcı olup olmayacağından emin değilim, görünüşe göre zaten kurulmuşsunuz.