Metamfetaminin yeniden kristallendirilmesi

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Merhaba, yakın zamanda metamfetamin için oldukça iyi çalışan bir yeniden kristalleştirme tekniğini test ettim.

Bunu bir forumda buldum.

Prosedür:

Metamfetamini bir kaba koyun ve metamfetamin seviyesinin yaklaşık 1-2 cm üzerine aseton (mümkünse susuz) ekleyin.

Kaynayana kadar ısıtın, ardından meth tamamen çözülene kadar (veya neredeyse) alkol ekleyin (ben IPA kullanıyorum).

Isı kaynağından çıkarın, bir kat alüminyum folyo, ardından bir kat streç film ile örtün ve ılık su banyosunda 1 saat soğutun.
Kabı 1 saat daha buzdolabında, ardından 24 saat boyunca dondurucuda bekletin.

Şahsen ben buzdolabında bırakıyorum çünkü az miktarda metamfetamin kullanıyorum ve dondurucuda 24 saat geçirdikten sonra herhangi bir ek sonuç görmedim...

Ve işte bu kadar, işiniz bittiğinde küçük kristal meth iğneleri bulabilmelisiniz!

www.DeepL.com/Translator (ücretsiz sürüm) ile çevrilmiştir

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
İşte sonucumun resimleri

Attachments

• SNzuQC9LKq.jpg
    SNzuQC9LKq.jpg
    2.1 MB · Views: 361
  • sD9Om4Gwc8.jpg
    sD9Om4Gwc8.jpg
    2.1 MB · Views: 367

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Kaynayan IPA içinde çözüyorum ve bulanıklaşmaya başlayana kadar aseton ekliyorum. Yine de sonuçlar tamamen aynı. Dondurucuda 2 saat kaldıktan sonra %50'ye kadar buharlaştırın ve tekrar soğutun

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
İlginç. Ağırlık ve hacim olarak yaklaşık oranlarınız nedir - meth : ipa : aseton ?
ve ilk yeniden kristalleştirmeden sonra yaklaşık yıl nedir?

View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Örneğin, 52-54°'ye ısıtılmış 40g meth ve 1dl aseton için ortalama 9,5ml su bütünü çözmek için yeterlidir. Daha sonra oda sıcaklığında yaklaşık 3 saat, buzdolabında 1 saat 30 ila 2 saat ve son olarak dondurucuda birkaç saat soğumaya bırakıyorum. Yeniden kristalleştirmeden sonra elde edilen sonuç yaklaşık %95 (ortalama 2-3gr kayıp).

Traduit avec DeepL https://www.deepl.com/app/?utm_source=android&utm_medium=app&utm_campaign=share-translation

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Teşekkürler. İlginç. Ben de %10 su/aseton çözeltisinde yeniden kristalleştirmeyi seviyorum. Bunu yüzlerce kez mdma hcl yeniden kristalizasyonu için kullandım, ancak bu durumda 12 saat içinde %80-90 civarında bir sonuç elde ediliyor. Geri kalanını geri kazanmak için sıvının çoğunu buharlaştırmalı ve tekrarlamalısınız.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Basit: %10 H2O + %90 aseton. hidroklorür bu çözelti içinde çözülür, ardından dondurucuya taşınır.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Küçük miktarlar için evet. Eğer 20-50 gr'dan bahsediyorsak, yarım günde su/aseton içinde yeniden kristalleştirmek sorun olmaz.
Ama daha büyük miktarlar için daha fazla zaman gerekiyor.
Şu anda yaklaşık 500 gr mdma hcl su/aseton içinde yeniden kristalleştiriliyor. 24 saat sonra %83 oranında çözündü. Yaklaşık 85 gr hala çözünmüş durumda. Sanırım onları çıkarmak için 72 saat daha gerekecek.

qwe111

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Günaydın efendim.
Bahsettiğiniz yeniden kristalleştirme yöntemi metamfetamin hidroklorür için geçerli midir?

qwe111

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Günaydın efendim.
Bahsettiğiniz yeniden kristalleştirme yöntemi metamfetamin hidroklorür için geçerli midir?

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Evet

qwe111

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Sayın Bay

Ben yeni başlayan ve deney yapan biriyim. Kristalizasyon söz konusu olduğunda birçok kez başarısız oldum.

Benim için birkaç soruya cevap verebilir misiniz?

1. Rasemik mi yoksa D-metil mi kristallendirdiniz?

2. Metil/aseton/izopropil alkol oranları nedir?

3. Bahsettiğiniz soğutma sorunu. Önce oda sıcaklığına kadar soğumaya bırakın. Daha sonra buzdolabında 1 saat soğutun. Buzdolabında 24 saat soğutun. Tam olarak anlayamadım. Buzdolabı sıcaklıkları arasındaki fark. Buzdolabının 1 saatlik soğutma işlemi sırasındaki sıcaklığı nedir? Bu 24 saatlik süre boyunca buzdolabının sıcaklığı nedir?

Beyler. Çok teşekkür ederim!
Mutlu bir yaşam dilerim.

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
1. Sanırım D-metil. Kimyager değilim ve hiç analiz etmedim ama bu olmalı.

2. Aseton ve su kullanarak, yaklaşık 20 gr meth, 1dl aseton kullanıyorum ve kaynama noktasından hemen önce ısıtıyorum. Daha sonra ortalama 8 - 9,5 ml su kullanıyorum ve neredeyse tüm meth çözülene kadar iyice karıştırıyorum.
Daha sonra alüminyum folyo ve streç film ile örtüyorum ve soğuma sürecini yavaşlatmak için kabımı 1 mutfak havlusu ile sarıyorum.

3. Şu anda miktara bağlı olarak (10 - 20 g) açık havada 4 ila 6 saat soğumaya bırakıyorum.
Sonra ya soğutma işlemine devam etmeden önce parçaları buzdolabında (benimki 3°C'ye ayarlı) ve ardından dondurucuda topluyorum ya da hepsini doğrudan buzdolabına ve ardından dondurucuya koyuyorum...
Sadece oda sıcaklığında soğumaya bırakırsanız çok fazla ürün kaybedersiniz.
Mümkün olduğunca fazla ürünü geri kazanmak için tarif edildiği gibi soğutmaya devam edin.
Artık kristal oluşmadığında, mümkün olduğunca çok ürün elde etmek için sıvıyı buharlaştırın.

Ben genellikle buzdolabına koymadan önce oda sıcaklığında oluşan kristalleri toplarım, çünkü buzdolabında soğutma daha hızlı olduğundan kristaller daha küçük olur.

İşte, umarım sorunuzu yanıtlamışımdır.
Aksi takdirde bana söyleyin.

Şerefe

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba efendim,

Aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum, umarım bana yardım edebilirsiniz.

Bende de d-meth var ve sizin yönteminizi kullandım ve bir kez başarılı oldum. İşlemi aynı meth ile tekrarladıktan sonra aynı sorunu tekrar tekrar yaşamaya devam ediyorum. Bana biraz tavsiye verebilirseniz, çok minnettar olurum!

Kristalleşme sırasında kristaller kabın kenarına yapışıyor ve bittiğinde mdma'ya çok benziyor. Bunu neden yaptığını anlamıyorum ve aynı sorunu yaşayıp yaşamadığınızı merak ediyorum. Eğer öyleyse, düzeltmek için ne yaptınız? İşlemi birçok kez tekrarladım ama aynı sonuçları almaya devam ediyorum. Her türlü tavsiyeye açığım!

View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Susuz aseton ve damıtılmış su mu kullanıyorsunuz?
Cevabınız evet ise, suyu tek seferde mi yoksa azar azar ve hatta neredeyse her şeyin seyreltilmesi gerekene kadar damla damla mı eklediniz?

bordello

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Mühürleme ile ne demek istiyorsunuz? Luke, mühürlü mühürlü gibi deliksiz kabın etrafına folyo ve bant sarıyor mu?

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
31
Bu kadar katı olmaya gerek yok. Toz girmesini önlemek ve çözeltinin buharlaşmasını yavaşlatmak için normalde alüminyum folyo ile sarmanız yeterlidir. Buharlaşma ne kadar yavaş olursa kristal de o kadar büyük olur. Hızlı buharlaşma sadece kristal toz oluşturacaktır.

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Reaction score
16
Ürünü çözmek için IPA veya votka da kullanabilirsiniz, ancak ben en iyi sonucu damıtılmış su ile aldım.

qwe111

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Evet, efendim. Cömertliğiniz için teşekkür ederim. Bunu yapmaya çalışacağım.

Başarılarınızın şerefine.